Emilija Katauskaitė po teroristinio išpuolio Londono metro: „Norima įbauginti žmones“

Emilija Katauskaitė Londone / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-06 13:01
Šeštadienio vakarą Londono metro siautėjo užpuolikas, kuris peiliu sužeidė tris žmones. Pasak Londono policijos, Leytonstone'o stotelėje įvykęs išpuolis primena teroristinį aktą, o pats užpuolikas, liudininkų teigimu, šaukė „Tai už Siriją“. Šiuo metu Londone viešinti grupės „Magnit“ narė Emilija Katauskaitė Žmonės.lt sakė, kad mieste baiminamasi teroristinio išpuolio.

E.Katauskaitė Londone svečiuojasi pas čia gyvenantį savo tėtį. Atlikėja pasakojo, kad jis gyvena nuosavų namų rajone toliau nuo centro, todėl atokioje gyvenvietėje neramumų, esą nesijaučia.

„Nors čia nerimo nesijaučia, tačiau į centrą važiuoti vis dėlto šiek tiek neramu, žmonės įspėjami, kad galima sulaukti neramumų, per radiją ir visas kitas žiniasklaidos priemones kalba tik apie terorizmą, baiminamasi teroristinio akto“, – Žmonės.lt sakė E.Katauskaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors mergina teigia, kad po šeštadienio vakaro įvykių kiek neramu, tačiau namuose užsidaryti visgi neketina – suplanuotų reikalų mieste neatšauks.

„Manau, kad norima įbauginti žmones, kurių čia yra be galo daug – minios turistų viešose vietose“, – svarstė Emilija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja atviravo, kad po teroristinio išpuolio Paryžiuje, šįkart vykstant į Londoną jai iš tiesų kilo neramių minčių.

„Juk labiausiai tikima, kad Londonas bus kitas miestas... Po Prancūzijos įvykių man važinėti metro čia buvo nejauku ir dabar atrodo, kad būti viešose vietose truputėlį baisu“, – prisipažįsta E.Katauskaitė.

Daugiau apie išpuolį Londono metro skaitykite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai