Emilija Katauskaitė ir Laura Žvagulienė pristato muzikinį projektą „Latinos“ ir vaizdo klipą: „Tai eksperimentas“

Laura Žvagulienė ir Emilija Katauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-26 09:17
Draugės ne tik gyvenime, bet ir scenoje. Taip save pristato dainininkės Laura Žvagulienė ir Emilija Katauskaitė, kurios pripažįsta, kad abiejų didžiulės simpatijos ispaniškai muzikai, patirtis ir noras būti scenoje bei puikūs santykiai buvo priežastis naujo muzikinio projekto „Latinos“ atsiradimui.
„Neseniai skaičiavome kiek metų mes jau esame pažįstamos. Lygiai 7 metus. Mus supažindino muzika, kai dalyvavome viename muzikiniame TV projekte. Nuo tada buvome ir kambariokės, ir scenos partnerės. Buvo metas, kai kartu dainavome ir merginų grupėje. Iš tiesų, buvo keista sutikti tokį patį žmogų, kuris jau nuo pat paauglystės mėgsta ir dainuoja ispaniškas dainas“, – sako dainininkės.

Nors abi merginos turi nemažai sceninės patirties, o Emilija kuris laikas savo pasirodymus rengdavo užsienyje, dainininkės prisipažįsta, kad minties sukurti bendrą projektą neturėjo. Tačiau šią vasarą vykusios Lauros vestuvės, kaip pačios sako, prisidėjo prie šios idėjos atsiradimo.

„Pradėti naują projektą „Latinos“ sugalvojome visiškai ekspromtu. Vasarą, kai Emilija grįžo iš Libano į mano vestuves, dieną prieš ėjome pasivaikščioti ir pagalvojome, kad Lietuvoje trūksta ispaniškos muzikos mylėtojų, kurių mes pačios galėtumėme pasiklausyti ar nueiti į koncertą. Tad nusprendėme pačios tai padaryti. Tegul būna tai eksperimentas, kuriuo mes labai džiaugiamės ir be galo tikime. O kai puikiai suprantame tai ką darome, neabejojame, kad ispaniškos muzikos gerbėjų atsiras dar daugiau. Turime paruošusios savo coverių programą lotynų amerikos ir ispaniškų hitų, tokių kaip E. Iglesias „Bailando“, Reggaeton „Lento“, R. Martin „Vente pa ca“ ir daug kitų. Todėl kviečiam susipažinti su mumis ir mūsų pirmuoju coveriu Backy G „Mayores“, – sako atlikėjos.

Naujausi straipsniai