Emilija Katauskaitė į Lietuvos scenas žengs su grupe „Midnight Gents“: trijulę įkvėpė „Måneskin“

Emilija Katauskaitė ir „Midnight Gents“ / Gretos Žilinskaitės nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-27 10:03
Kelerius metus užsienyje koncertavusi ir studijavusi Emilija Katauskaitė grįžo į Lietuvos sceną. Šį kartą ji sujungė jėgas kartu su praėjusią vasarą išpopuliarėjusiu Pauliaus Jaskūno ir Jono Lengvino muzikiniu duetu „Midnight Gents“. Trijulė pristato abejingų nepaliksiančią koncertinę programą „Rock on Top“.

Projekto siela ir balsas – Emilijana – buvusi „Lietuvos balso“ finalistė bei pagrindinė merginų grupės „Magnit“ vokalistė. Neseniai baigusi vokalo studijas preztižiniame „BIMM London“ universitete ir kelerius metus iki pandemijos koncertavusi įvairiuose pasaulio kampeliuose, ji grįžo į gimtinę pasidalinti sukauptomis patirtimis.

Emilijana sužavi vokaliniais gebėjimais, stilių ir žanrų margumu daugiau nei penkiomis kalbomis. Žiūrovų akį taip pat visuomet patraukia išskirtiniai merginos aprangos deriniai, kuriais rūpinasi populiarusis lietuviškas rūbų prekės ženklas „MK drama queen“. Pirmojo tokio bendro projekto dalyvius vienija talentai, scenos patirtis ir energija.

E.Katauskaitė ir „Midnight Gents“ pristato koncertinę programą pavadinimu „Rock on Top“, kuri „užkurs“ atmosferą kiekvienoje šventėje ar vakarėlyje. Projekte skamba žinomiausi garsiausių roko stiliaus atlikėjų kūriniai: „AC/DC“, „Guns & Roses“, „Queen“, „Kings of Leon“, „Måneskin“ bei daugelio kitų žinomų grupių kūriniai.

„Visuomet žavėjausi senu geru rokenrolu ir dabar, kai visur kariauliauja pop muzika, atlikti rokenrolą įkvėpė praėjusių metų eurovizijos nugalėtojai „Måneskin“ su savo daina „Zitii e buoni“. Ją taip pat galėsite išgirsti mūsų pasirodymų metu“,– pasakoja Emilijana pridurdama, kad karantino metu prikaupę tiek daug energijos, dabar visi trys nori ja pasidalinti su klausytojais.

Fotogalerija: 

Naujausi straipsniai