Emiliai Clarke iki šiol gėda: ne tokio susitikimo su princu Williamu tikėjosi

Emilia Clarke ir princas Williamas / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-25 15:11
Didžiosios Britanijos aktorė Emilia Clarke (31) viename pokalbių šou atvirai pasakojo apie savo pirmą susitikimą su princu Williamu. „Sostų karų“ žvaigžė prisipažino, kad jei galėtų – laiką atsuktų atgal.

Emilia Clarke, geriausiai pasauliui pažįstama kaip drakonų princesė Daneiris Targarien, prisipažino apie vieną didžiausių savo gėdų. Moteris televizijoje pasakojo apie savo susitikimą su princu Williamu.

Per vieną pokalbių laidą su Sethu Meyersu ji prisiminė, kaip atvykus į Bekingemo rūmus, nesugebėjo deramai pasisveikinti su karališkosios šeimos nariu.

Vida Press/Scanpix nuotr.
Vida Press/Scanpix nuotr.

„Į rūmus vykti – baisu. Tai didis įvykis. Ir kai jau beveik atsipalaidavau ten nuėjusi, man buvo pasakyta: princas Williamas ateina. Pagalvojau, kad tai nuostabu. Tada jie man tarė: negali atsukti nugaros, į jį privalai kreiptis „Jūsų karališkoji aukštybe“. O tik tada vadinti princu Williamu“, – prisiminė E. Clarke.

Vos tik susitikusi su princu, ji viską pamiršo. Emilia tegalėjo išveblenti keletą skiemenų bei stovėjo tarsi įbesta.

Garsi aktorė iki šiol rausta tai prisiminusi.

Per pokalbių laidą ji taip pat išsidavė nusiminusi, kai nebuvo pakviesta į karališkasias princo Harry ir Meghan Markle vestuves. Moteris juokavo, jog ji savo mintimis ir dvasia ten dalyvavo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai