Emilia Clarke pagaliau išdavė, kas atsakingas už pasaulį prajuokinusį vienkartinį puodelį „Sostų karuose“

Emilia Clarke
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-01 15:46
Aktorė Emilia Clarke per pokalbių laidą „The Tonight Show with Jimmy Fallon“ pagaliau pasakė, kas buvo atsakingas už žymųjį vienkartinį kavos puodelį „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje.

Pasaulis plyšo juokais, kai pasirodžius populiaraus HBO serialo „Sostų karai“ aštuntajam sezonui, vienoje serijoje prieš fantastinę veikėją Deneris Targarian ant stalo stovėjo „Starbucks“ vienkartinis puodelis. Kadangi veiksmas vyko senų senovėje, kur teritorijas valdė ir dėl jų kariavo karaliai, daugeliui popierinis puodelis ant stalo pasirodė kaip absurdiškas ir kūrėjų pražiūrėtas nesusipratimas. 

 

 

Vienas serialo gerbėjas pastebėjęs klaidą paviešino nuotrauką internete. Dėl tokio akibrokšto buvo kaltinami neapdairūs aktoriai.

Visai neseniai savo laidos metu Jimmy Fallonas pasiteiravo pagrindinės „Sostų karų“ aktorės Emilios Clarke (ji ir atliko Deneris Targarian vaidmenį), ar ji filmavimo metu gurkšnojo kavą. Prieš Emiliai atsakant, vedėjas pajuokavo, jog kolegė Sophie Turner (vaidinusi Sansą) kaltę suvertė jai.

 

„Sostų karų“ aktoriai Nikolajus Costeris-Waldau, Maisie Williams, Emilia Clarke, Sophie Turner ir Kitas Harringtonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Sostų karų“ aktoriai Nikolajus Costeris-Waldau, Maisie Williams, Emilia Clarke, Sophie Turner ir Kitas Harringtonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Girdėjau. Štai visa tiesa. Prieš „Emmy“ apdovanojimus visi dalyvavome vakarėlyje ir Contlethas Hillas, kuris vaidina lordą Varys, prisipažino palikęs tą nelemtą puodelį. Jis teigė nenorėjęs kištis, kai visų dėmesys krypo į mane. Gal tuomet buvo išgėręs, bet, mano nuomone, tai tikrai buvo jis“, – juokėsi aktorė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai