Eltonas Johnas sužavėjo ir žinomus gerbėjus: Alfredas Bumblauskas serą vadina scenos liūtu

Alfredas Bumblauskas, Audronė ir Algirdas Usoniai, Liepa Norkevičienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio vakaras Eltono Johno gerbėjams Lietuvoje tapo gražia švente. Nepraėjus trejiems metams seras sugrįžo – Vilniaus „Siemens“ arenoje skambėjo garsiausi britų žvaigždės hitai, čia jis pristatė savo naują, vasarį išleistą, albumą „Wonderful Crazy Night“.

Šiltai E.Johną pasitikusių maždaug 7 tūkst. gerbėjų minioje buvo galima išvysti ir žinomų žmonių.

Koncerto nepraleido istorikas Alfredas Bumblauskas, atlikėja Liepa Norkevičienė, muzikantas Martynas Levickis, gydytojai Audronė ir Algirdas Usoniai, aktorius Eimutis Kvoščiauskas ir daugelis kitų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ištikimiems gerbėjams koncertą Vilniuje surengęs Eltonas Johnas jį dedikavo mirusiam kolegai

Eltono Johno koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Eltono Johno koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Po E.Johno pasirodymo jie neslėpė džiugių emocijų.

„Jau daugiau nei 40 metų klausau Eltono Johno muzikos. Todėl manau, kad esu tikras gerbėjas“, – 15min prasitarė Alfredas Bumblauskas.

Eltono Johno gyvai jis klausėsi pirmą kartą, tačiau šis koncertas jam įsimins ilgam – lapkričio 18 dieną istorikui sueis 60 metų, todėl keliomis dienomis anksčiau jis nusprendė pradžiuginti pats save ir gimtadienio proga pasidovanojo bilietą į Eltono Johno šou.

„Tuoj švęsiu 60-metį, o kai buvo 30-metis, tai jo „Blue Eyes“ olandų bendrabutyje (studentų bendrabutis Olandų gatvėje Vilniuje, – red.) „drožiau“ tris dienas. Man kažkas padovanojo jo „Love Songs“ albumą, tai sukosi dieną naktį“, – pasakojo A.Bumblauskas.

Eltono Johno koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Istoriko atmintyje įstrigo ir tai, kaip 1974 metais išvykoje su klase naktį per radiją klausėsi „Goodbye Yellow Brick Road“ – šis E.Johno kūrinys A.Bumblauskui iki šiol vienas brangiausių. Taip pat – tokios dainos, kaip „Daniel“, „Rocket Man“, „Nikita“, visos jos skambėjo ir koncerte Vilniuje.

„Jis yra epochinis dainininkas, ne veltui yra seras – Anglijos karalienė bet kam tokių titulų nedalina. Vokiečiai Eltoną yra pavadinę „svajotoju prie fortepijono“. Jis yra liūtas, scenos liūtas. Man koncertas paliko didžiulį įspūdį, patiko jausti tą jo buvimą scenoje. Tikrai mielai nueičiau dar ir dar kartą“, – pasakojo A.Bumblauskas.

Koncertas įspūdį paliko ir Liepai Norkevičienei, čia ji apsilankė su specialiai iš Klaipėdos atvykusiomis mama ir seserimi.

„Nesu didelė jo gerbėja, į šį koncertą labiau norėjo mama, nors ir man buvo įdomu. Tai jau trečias mano Eltono koncertas – teko lankytis 2011 metais Vingio parke, o vėliau – „Siemens“ arenoje. Kuris įsiminė labiausiai? Turbūt pirmasis. Nors gal dėl to, kad pirmasis. O kokybė tikrai nesuprastėjo, šiandien Eltonas pasikeitęs tik metais“, – 15min kalbėjo ji.

L.Norkevičienei sentimentaliausia sero daina „Something About The Way You Look Tonight“, tačiau ji koncerte neskambėjo. „Man gražios jo dainos. Fortepijonas, gyvas garsas – tai pakylėja“, – sakė atlikėja.

Eltono Johno koncertas Vilniuje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Eltonas Johnas Vilniuje pristatė programą „Wonderful Crazy Night“ (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau