Eltonas Johnas ragina boikotuoti „Dolce & Gabbana“ dėl pareiškimo apie „sintetinius“ vaikus

Eltonas Johnas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-16 10:34
Didžiosios Britanijos popmuzikos žvaigždė Eltonas Johnas paragino boikotuoti Italijos mados namus „Dolce & Gabbana“, kai vienas iš jų dizainerių pareiškė, jog dirbtiniu apvaisinimu pradėti kūdikiai yra „sintetiniai“.

67 metų dainininkas ir dainų kūrėjas, su savo sutuoktiniu Davidu Furnishu auginantis du mažamečius sūnus, kuriuos pagimdė surogatinė motina, išpeikė dizainerį Domenico Dolce dėl „archajiško mąstymo“.

„Kaip drįstat mano gražius vaikus vadinti „sintetiniais“? – Eltonas Johnas parašė socialiniame tinkle „Instagram“. – Ir gėda jums, smerkiamai grūmojantiems savo piršteliu dėl IVF (dirbtinio apvaisinimo) – stebuklo, kuris leido daugybei mylinčių žmonių, tiek įprastos orientacijos, tiek homoseksualių, išpildyti svajonę susilaukti vaikų. Jūsų archajiškas mąstymas atsilieka nuo laikų, kaip ir jūsų mados. Niekada daugiau nebedėvėsiu „Dolce & Gabbana“. #BoikotuokDolceGabbana“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Eltonas Johnas reagavo į interviu, kurį Domenico Dolce – uolus katalikas, jau daug metų palaikantis homoseksualius ryšius su savo verslo partneriu Stefano Gabbana – davė Italijos savaitraščiui „Panorama“.

„Kai gimsti, turi tėvą ir motiną, – savaitraščio tinklalapis citavo Domenico Dolce žodžius. – Bent jau taip turėtų būti. Būtent dėl to nesu užtikrintas dėl vaikų, gimusių iš chemijos, sintetinių kūdikių, nuomojamų gimdų ir spermos, pasirenkamos iš katalogo.“

Eltonas Johnas pernai gruodį susituokė su savo ilgamečiu partneriu Davidu Furnishu per ceremoniją, kurioje dalyvavo daug garsenybių ir jųdviejų vaikai – keturmetis Zachary ir dvimetis Elijah.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai