Eltonas Johnas planuoja keturių dienų linksmybes savo sutuoktinio 50-ojo gimtadienio proga

Eltonas Johnas ir Davidas Furnishas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-15 13:46
Seras Eltonas Johnas planuoja didžiulę keturių dienų šventę Los Andžele – savo sutuoktinio Davido Furnisho 50-ojo gimtadienio proga.

Muzikos superžvaigždė, kaip pranešama, puotą planavo pusę metų. Ji prasidės kitos savaitės trečiadienį, poros namuose Beverli Hilse.

Svečiai bus atskraidinti iš viso pasaulio ir apgyvendinti prabangiame Beverli Hilso viešbutyje „Four Seasons“. Tarp pakviestų asmenų, kaip praneša britų laikraštis „The Mail on Sunday“, yra Victoria ir Davidas Beckhamai, manekenė ir aktorė Elizabeth Hurley.

Ketvirtadienį, spalio 25-ąją, kai ir bus tikrasis D.Furnisho gimtadienis, Los Andželo centre esančiame „Belasco Theatre“ bus surengta vakarienė 200-ams žmonių, o penktadienį šventė tęsis naktiniame klube „Greystone Manor“, kur koncertuos Cher.

Linksmybes užbaigs šeštadienio išvyka į Las Vegasą, kur svečiai vežami pasižiūrėti Eltono Johno koncerto „Million Dollar Piano“ viešbutyje „Caesars Palace“.

Pranešama, kad per keturias dienas įvairiu laiku svečiams yra užsakyti Lady Gagos, Cher, „Scissor Sisters“ ir „Cirque du Soleil“ pasirodymai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai