Eltonas Johnas atsiribojo nuo JAV prezidento posto siekiančio Donaldo Trumpo

Eltonas Johnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-03 12:04
Britų popmuzikos grandas seras Eltonas Johnas pasekė savo tautietės dainininkės Adele pavyzdžiu, viešai atsiribodamas nuo JAV prezidento posto siekiančio verslo magnato Donaldo Trumpo, savo rinkimų kampanijos renginiuose leidusio jo muziką.

Ekscentriškasis milijardierius, kuris yra viešai pasmerkęs JAV Aukščiausiojo Teismo pernai priimtą sprendimą įteisinti gėjų santuokas visoje šalyje, leido Eltono Johno hitus „Rocket Man“ ir „Tiny Dancer“ per savo rinkimų kampanijos renginius, siekdamas tapti Respublikonų partijos kandidatu artėjančiuose prezidento rinkimuose.

Tačiau šio atlikėjo ir dainų kūrėjo atstovas naujienų agentūrai WENN patvirtino, kad Eltonas Johnas, 2014-aisiais susituokęs su savo ilgamečiu partneriu Davidu Furnishu, nepalaiko Donaldo Trumpo politinių ambicijų.

„Donaldas Trumpas nepateikė jokio oficialaus prašymo naudoti Eltono muziką. Bet koks jo muzikos naudojimas neturėtų būti laikomas Eltono palaikymu Donaldui Trumpui“, – pabrėžė jis.

Šis pranešimas buvo paskelbtas netrukus po to, kai Adele, kurios muzika irgi buvo naudojama Donaldo Trumpo kampanijos renginiuose, atstovai pasiuntė panašią žinią.

„Adele nesuteikė leidimo naudoti jos muziką kokioms nors politinėms kampanijoms“, – WENN sakė dainininkės atstovai.

Kiti muzikantai, tarp jų Neilas Yougas, roko grupės „Aerosmith“ bei R.E.M, irgi kritikavo faktą, kad jų kūriniai leidžiami per šio prieštaringai vertinamo veikėjo viešus renginius.

Donaldo Trumpo atstovai, kurių buvo paprašyta pakomentuoti susiklosčiusią padėtį, kol kas jokio atsakymo nepateikė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai