Elonui Muskui gali tekti keisti vaiko vardą: dabartinis – negalimas

Grimes ir Elonas Muskas su jųdviejų sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai naujagimio su mylimąja, muzikante Grimes sulaukęs „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas tikriausiai turės pergalvoti savo mažyliui suteiktą vardą.

Žinią apie sūnaus gimimą socialiniuose tinkluose paskelbusi pora – Claire Boucher (Grimes) ir milijardierius Elonas Muskas – pribloškė pasaulį pasidalydami neįprastu berniuko vardu. Jie patvirtino, kad sūnų pavadino X Æ A-12 Musk.

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.

Skaičių kombinacijos netruko paaiškinti vaiko mama, kuri Twitter sakė, kad X simbolizuoja nežinomą kintamąjį, Æ – tariama kaip Ai, reiškia meilę ir dirbtinį intelektą, A-12 yra mėgstamo poros orlaivio, sukurto JAV centrinei žvalgybos agentūrai, pirmtakas, o raidė A varde reiškia Arkangelą ir jos pačios mėgstamiausią dainą. 

Tiesa, netrukus imta abejoti, ar vardas, suteiktas mažyliui, legalus. Ir nors paaiškėjo, kad teisiškai jis gali būti duotas, bet pagal Kalifornijoje galiojančias taisykles, tikėtina, bus atmestas. Suteikiamiems vardams negali būti naudojami romėniški skaitmenys ar skaičių kombinacijos. Galimai gimimo liudijimas su dabartiniu vaiko vardu bus skelbiamas negaliojančiu.

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.

Primename, kad Grimes tai – pirmasis vaikas. Tuo tarpu Elonas Muskas iš ankstesnių santykių augina penkis sūnus.

Grimes ir Elonas Muskas pirmą kartą drauge pasirodė metų mados pokylyje „Met Gala“ 2018-aisiais. Nuo to laiko daug klausimų sulaukdavęs „Tesla“ įkūrėjas apie savo santykius viešumoje nebuvo linkęs atvirauti. 

Apie tai, kad naujoji Elono Musko partnerė laukiasi jo kūdikio, imta kalbėti po to, kai Grimes Instagrame paviešino savo besilaukiančios nuotrauką.

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau