Elonas Muskas prisipažino gyvenantis su Aspergerio sindromu

Elonas Muskas ir Grimes „Met Gala“ pokylyje Niujorke 2018-aisiais / Scanpix nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

„Tesla Motors“ įkūrėjas, verslininkas bei milijardierius Elonas Muskas (49) populiariame amerikiečių improvizaciniame-muzikiniame situacijų šou „Saturday Nigth Live“ prisipažino turintis Aspergerio sindromą, rašo BBC.

Praėjusį pavasarį tėčiu tapęs turtuolis JAV šou prakalbo apie tai, jog ilgą laiką mokėsi gyventi su Aspergerio sindromu – autizmo spektro sutrikimu, kuris – neišgydomas.

Aspergerio sindromas pasireiškia emocinio ryšio trūkumu bei sunkumais bendraujant su žmonėmis.

Elonas Muskas pirmą kartą viešai prispažino apie šią savo ligą. Jo žodžiai buvo palydėti didžiulėmis ovacijomis, o jis pats pabrėžė, jog yra pirmasis „Saturday Nigth Live“ svečias su aspergerio sindromu per visą šou istoriją.

Elonas Muskas „Saturday Night Live“ šou:

„Ne visuomet kalbėdamas tinkamai intonuoju ar skiriu savo žodžius...  man sakė, kad gaunasi gera komedija. Iš tiesų, aš šiąnakt perrašau šio projekto istoriją, mat esu pirmasis svečias su Aspergerio sindromu“, –  prisipažino apie savo ligą E.Muskas.

Tiesa, socialiniuose tinkluose ištikimi laidos gerbėjai nesutiko su šiuo E.Musko teiginiu. Patebėta, kad komikas bei rašytojas Danas Aykroydas, kuris atvirai ne kartą kalbėjo apie turimą Aspergerio sindromą, prieš tai jau buvo svečias populiariame šou. 

Daugiau nei 53 milijonus sekėjų „Twitter“ socialiniame tinkle turintis verslininkas laidoje tap pat pajuokavo apie savo viešus pasisakymus, ne kartą sulaukusius kritikos.

„Žinau, kad kartais sakau ar dalijuosi keistais dalykais, tačiau taip veikia mano smegenys. Visiems, kuriuos kada nors įžeidė mano pasisakymai, noriu tik priminti, kad aš pakeičiau elektrinių automobilių istoriją ir siunčiu kosminiu laivu į Marsą žmones. Nejaugi manėtė, kad būsiu ramus, atsipalaidavęs, normalus bičas?“ – juokavo turtuolis.

Daugiau apie Aspergerio sindromą galite skaityti: Kai jautiesi „kaip iš kosmoso“: Kristina de Witte – atvirai apie gyvenimą su Aspergerio sindromu

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau