Elonas Muskas netikėtai prisipažino – su Grimes gyvena „pusiau išsiskyrę“

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-24 18:50
JAV milijardierius Elonas Muskas pareiškė, kad su jo sūnaus mama Claire Boucher, geriau žinoma sceniniu vardu Grimes, yra „pusiau išsiskyręs“.

„Tesla“ ir „SpaceX“ generalinis direktorius Elonas Muskas penktadienį pareiškė „Page Six“: „Su Grimes esame pusiau išsiskyrę, bet vis tiek mylime vienas kitą, dažnai susitinkame ir puikiai sutariame“.

JAV milijardierius patikino, kad viena iš byrančių santykių priežasčių – atstumas.

„Dažniausiai mano darbas reikalauja, kad būčiau Teksase arba keliaučiau į užsienį, o jos Grimes lieka Los Andžele“, – teigė Elonas Muskas.

„The Independent“ susisiekė su Grimes atstovais spaudai, tačiau žvaigždė atvirauti apie santykius su E.Musku nepanoro.

Elonas Muskas ir Grimes pradėjo susitikinėti 2018 metais. Pernai gegužę jie susilaukė savo pirmojo bendro vaiko, vardu X Æ A-Xii.

Primename, kad E.Muską bei Grimes suvedė atsitiktinumas ir humoro jausmas. Savo tviterio žinutėje Muskas kažkada pajuokavo apie baziliską ir dirbtinį intelektą, ir paaiškėjo, kad Claire Boucher jau rašė apie tai: 2015 metais sukūrė dainą „Flesh Without Blood“, kurios personažas – basiliskas, „pasmerktas amžinoms dirbtinio intelekto kančioms ir panašus į Mariją Antuanetę“.

Suintriguotas verslininkas atsakė muzikantei, Grimes nustebo, kad pirmąkart per trejus metus kas nors suprato, kodėl jos daina – juokinga. Žinutė po žinutės ir virtualus flirtas virto realiu.

Naujausi straipsniai