Elonas Muskas ir Grimes slapta susilaukė antro vaiko: išrinko neįprastą vardą

Elonas Muskas ir Grimes „Met Gala“ pokylyje Niujorke 2018-aisiais / Scanpix nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

Po kalbų apie skyrybas pasaulį apskriejo netikėta žinia: milijardierius Elonas Muskas (50) ir jo mylimoji atlikėja Claire Boucher (33), geriau žinoma sceniniu vardu Grimes, slapta susilaukė antro vaiko. Dukrą jiems pagimdė surogatinė motina, skelbia „Daily Mail“.

33 metų atlikėja Grimes, šią savaitę duodama interviu leidiniui „Vanity Fair“, papasakojo apie kūdikio gimimą. Grimes atskleidė, kad dukros susilaukė praėjusių metų gruodį.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, mergaitei pora suteikė neįprastą vardą – pavadino Exa Dark Sideræl arba trumpiau „Y“.

Pasak dainininkės, keistą naujagimio vardą Exa įkvėpė superkompiuterių terminas exaFLOPS, apibrėžiantis „gebėjimą atlikti 1 kvintilijoną slankiojo kablelio operacijų per sekundę“. Ji pridūrė, kad antrasis mergaitės vardas – Dark, susijęs su tamsiąją materija. 

„Žmonės to bijo, bet iš tikrųjų tai yra fotonų nebuvimas. Tamsioji materija yra nuostabi mūsų visatos paslaptis“, – žurnalui „Vanity Fair“ sakė Grimes.

O vardas Sideræl, pasak Grimes, susijęs su laiku. „Tai – tikrasis visatos laikas, žvaigždžių laikas, giliosios erdvės laikas, o ne mūsų santykinis žemės laikas“, – sakė ji.

Vis dėlto dainininkė pabrėžė, kad savo dukrą vadins trumpai – Y. Taip Grimes ir E.Muskas tęs tradiciją, kurią jiedu pradėjo gimus sūnui X Æ A-12. Berniuką, kurio susilaukė 2020-ųjų gegužę, Grimes ir Elonas vadina tiesiog X.

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.

Žinia apie antrą kartą Eloną Muską ir kanadiečių atlikėją Grimes aplankiusius gandrus – netikėta. Prieš pusmetį pora paskelbė apie skyrybas. 

Primename, kad Elonas ir Grimes kaip pora debiutavo „Met Gala“ renginyje 2018 metais.

Net tris kartus vedęs, iš kurių dukart jo žmona tapo Talulah Riley, Elonas Muskas iš ankstesnių santykių turi dar penkis vaikus.

Fotogalerija:

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau