Elonas Muskas į „Met Gala“ atvyko su mama supermodeliu Maye Musk: pokylyje aidėjo juokas

Elonas Muskas ir Maye Musk / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Twitter“ platformą nusipirkusio Elono Musko (50) vardas pastaruoju metu kone kasdien aidi žiniasklaidoje, tad nieko keisto, kad „Met Gala“ pokylyje pasirodęs milijardierius traukė aplinkinių žvilgsnius. Tiesa, dėmesio sulaukė ne tik verslininkas, bet ir jo palydovė – į renginį E.Muskas atvyko su savo mama supermodeliu Maye Musk (74).

„Met Gala“ pokylis tapo pirmuoju renginiu, kuriame E.Muskas pasirodė po žinios apie „Twitter“ platformos įsigijimą. Į žvaigždžių laukiamiausią mados puotą jis atvyko kartu su savo mama modeliu Maye.

Be jokios abejonės, pokylyje pasirodęs naujasis „Twitter“ savininkas neišvengė klausimų apie milžinišką, net 44 mlrd. vertės, sandorį. 

„Mano tikslas, jei tik viskas pavyks, yra paversti „Twitter“ kuo labiau įtraukiančia platforma ir kad ja naudotųsi kuo daugiau žmonių“ , – sakė jis.

„Ir kad būtų linksma, juokinga, ir kad jiems (vartotojams – aut.past.) būtų kuo smagiau“, – pridūrė verslininkas.

Elonas Muskas ir Maye Musk / „Scanpix“ nuotr.

Į „Met Gala“ pokylį E.Muskas atvyko pasipuošęs prabangiu kostiumu, o jo mama Maye Musk vilkėjo purpurinio aksomo „Dior“ suknelę. Supermodelis įvaizdį papildė prabangiais „Chopard“ papuošalais.

Paklaustas apie pasirinką aprangą „Met Gala“ pokyliui, kurio tema buvo „Gilded Glamour“, E.Muskas teigė, kad jam buvo svarbu laikytis aprangos kodo.

Tiek Maye Musk, Tiek Elonas Muskas „Met Gala“ pokylyje dalyvavo jau keletą kartų. Tiesa, pirmąkart čia atvyko kartu. Raudonuoju kilimu žengę motina ir sūnus nestokojo gerų emocijų – nuoširdžiai kvatojo.

Elonas Muskas ir Maye Musk / „Scanpix“ nuotr.

Kartu su E.Musku „Met Gala“ pokylyje pasirodžiusi Maye Musk nuo 15 metų dirba modeliu. Moters karjera tęsiasi iki šiol.

2017 metais, būdama 69-erių, M.Musk tapo kosmetikos prekės ženklo „Covergirl“ veidu. Tąkart modelis įsirašė į istoriją kaip vyriausias šio prekės ženklo kampanijos veidas.

M.Musk per savo karjerą papuošė ne vieno leidinio viršelį, puikavosi reklamose. Vienu labiausiai aptariamų jos darbų laikoma 2010 metais įvykusi fotosesija, kuomet M.Musk nuoga pozavo žurnalo „Time“ sveikatos numerio viršeliui. 

2015 metais M.Musk pristatė biografinę knygą „Moteris, kuri turi planą: gyvenimas, kupinas nuotykių, džiaugsmo ir grožio“ („A Woman Makes a Plan: Advice for Lifetime of Adventure, Beauty and Success“).  Ši knyga išleista 25 šalyse, įskaitant ir Lietuvą.

„Met Gala“ svečių stilius (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau