Ellos Tatarinovos kurtos suknelės Jūrmaloje sudomino Rusijos garsenybes

Ella Tatarinova (kairėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-30 13:53
Kelias dešimtis pirmo ryškumo muzikos pasaulio garsenybių, tarp kurių Ricky Martinas bei Lara Fabian, sutraukęs šešias dienas trukęs Jūrmalos festivalis nudžiugino ne tik muzikos gerbėjus, dainininkus, bet ir lietuvių mados namus „Femmes Fatales“.

Populiariausiame kaimyninės šalies kurorte Jūrmaloje liepos pradžioje duris atvėrė dizainerės Ellos Tatarinovos vadovaujamo luxury mados brando salonas. Konkurso „Novaja Volna“ („Naujoji banga“) metu jis tapo tikru žvaigždžių traukos centru.

„Tai kažkas nuostabaus, labai moteriška, išties fatališka, o aukščiausio lygio kokybė matosi vos pažvelgus į prabangius audinius. Galėčiau kasdien puoštis visomis šiomis suknelėmis“, – susižavėjimo neslėpė viena populiariausių Rusijos atlikėjų Irina Dubcova, kai pirmą kartą įžengė pro „Femmes Fatales“ salono duris.

Dainininkė negailėjo gražių žodžių dizainerės Ellos Tatarinovos kūrybai ir paprašė ją aprengti finalinio koncerto pasirodymui ant scenos. Savo stilistų sprendimo nuliūdinta žvaigždė suformuoti sceninį įvaizdį patikėjo lietuviams.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

I.Dubcova pakvietė dizainerę I.Tatarinovą į „Dzintari“ salės užkulisius, drauge mielai pozavo paparacams, o vos pasibaigus pasirodymui mėgavosi aplinkinių pagyromis dėl netikėto naujo įvaizdžio. Vilkėdama „Femmes Fatales“ lengvai krentančiu baltos spalvos kostiumėliu dainininkė pasirodė ir viename iš festivalio vakarėlių, kuriame laiką leido su latvių kompozitoriumi Igoriu Krutojumi.

Įspūdingu smokingu nuo šiol galės džiaugtis ir viena iš „Novaja volna“ festivalio vedėjų – latvių dainininkė Liepa, taip pat tapusi lietuvės kliente. Vieną įspūdingiausių Jūrmaloje eksponuojamos „Femmes Fatales“ kolekcijos suknių įsigijo populiarios merginų grupės „Viagra“ narė Nadežda Granovskaja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atidaryti saloną dizainerę Ellą Tatarinovą ji paprašė gerokai po vidurnakčio, likus vos porai valandų iki išskridimo. „Suknelė tiesiog nuostabi, negaliu ja atsidžiaugti“, – rašė dainininkė atviruke, kurį su prancūziško šampano buteliu jau kitą dieną atsiuntė „Femmes Fatales“ komandai. Greičiausiai lietuvių kurtos suknelės pradžiugins ir populiaraus aktoriaus Sergėjaus Svetlakovo žmoną. Įžymybė ilgai domėjosi Ellos Tatarinovos kūrybos keliu, rodė jai išskirtinę pagarbą bei dėmesį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Italijoje ir Lietuvoje gaminamais apdarais, kuriems sukurti reikia net 60 procentų rankų darbo, Jūrmaloje žavi ir viešnias iš Monako, Šveicarijos, Italijos, Austrijos, per trumpą laiką susiformavo ir nemenkas klienčių iš Rygos ratas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai