Ellen DeGeneres per „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją bus pagerbta ypatingu apdovanojimu

Ellen DeGeneres ir Portia de Rossi / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-04 18:24
Tris kartus anksčiau „Auksinio gaublio“ apdovanojimui nominuota pokalbių laidos „Ellen DeGeneres Show“ vedėja E. DeGeneres šiais metais bus pagerbta vienu itin ypatingu. Jai bus skiriamas Carol Burnett apdovanojimas už aukščiausius pasiekimus televizijoje.

„Holivudo užsienio spaudos asociacija (HFPA) džiaugiasi pranešdami, kad Ellen DeGeneres šiais metais skiriamas Carol Bernett apdovanojimas“, – HFPA prezidentas Lorenzo Soria kalbėjo pirmadienį.

Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres

„Nuo jos kuriamų komedijų ir „Stand Up“ pasirodymų iki įsitvirtinimo kasdienėje televizijoje. Ji – pionierė ir filantropė, įkvėpusi skirtingas kartas. Daugiau nei 25-erius metus ši moteris prikausto milžiniškos auditorijos dėmesį savo šarmu, gyvybe ir vis naujomis, uždegančiomis idėjomis. Per 77-ąją „Auksinių gaublių“ ceremoniją Ellen DeGeneres nenusipelnė nieko kito kaip tik būti išskirtinai pagerbta“, – tęsė L. Soria. 

Gegužę pati Ellen DeGeneres pranešė, kad jos pokalbių laida, skaičiuojanti 17-tą sezona, tęsis dar tris metus (iki 2021 m. pasirašyta sutartis). 

portia-gives-ellen-one-of-the-best-birthday-presents-ever
portia-gives-ellen-one-of-the-best-birthday-presents-ever

„Nuo pat pradžių sakiau, jog mano šou bus tarsi žmonių tarpusavio santykiai. Su žiūrovais matėme ir šilto, ir šalto, perėjome „50 pilkų atspalvių“ etapą. Buvo tikrai nemaža linksmybių, o ir 16 metų – neįtikėtinas, daug jėgų parekalavęs martonas. Kartais santykiams reikalinga pertrauka, bet tik ne man, nes kątik pasirašiau dar trijų metų kontraktą su televizija“, – tuomet šypsodamasi savo gerbėjams pranešė Ellen. 

„Iš pradžių nebuvau tikra, kur visa tai nuves. Išgyvenau sunkų laikotarpį, net karjera ėjo šuniui ant uodegos. Televizijos laida buvo mano antrasis šansas, tačiau ji padėjo ir kitiems žmonėms įveikti savo problemas. Gavau begalę laiškų su žmonių padėkomis. Tai štai kodėl aš nenustosiu daryti to, ką dariusi.“

Naujausi straipsniai