Ellen DeGeneres Kobe Bryantui skyrė kalbą: eterio metu riedėjo ašaros

Ellen DeGeneres
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-29 09:26
Tragiškai žuvus krepšinio legendai Kobe Bryantui, Ellen DeGeneres per savo laidą kreipėsi į žiūrovus. Moteris paragino švęsti gyvenimą.

Būtent tądien, kai pasaulį apskriejo siaubinga žinia, Ellen minėjo 62-ejų metų sukaktį. Dėl to savo naujausią laidą populiari moteris pradėjo pagerbdama Kobe Bryantą ir ragindama visus nepamiršti, jog gyvenimas gali baigtis bet kurią sekundę.

„Prieš kelias dienas buvo sekmadienis, ir taip jau nutiko, kad tą dieną aš švenčiau gimtadienį, „Grammy“ apdovanojimus. Buvau nominuota, bet nelaimėjau. Ne tame esmė“, – pradėjo Ellen ir staiga susigraudino.

„Kai sulaukėme žinių apie Kobe mirtį, visa diena per sekundę pasikeitė. Šiandien noriu pasakyti, kad mūsų gyvenimas – trapus. Nė vienas nežinome, kiek gimtadienių mums dar liko. Nereikia laukti oficialios gimimo dienos tam, kad galėtume švęsti gyvenimą. Darykime tą kasdieną.“

Jautrią kalbą vedėja baigė paragindama žiūrovus apsikabinti šalia esančius mylimus žmones. „Paskambinkite savo draugams, apkabinkite juos, pabučiuokite“, – su ašaromis akyse kalbėjo populiarioji TV vedėja.

Primename, kad 41-erių krepšininkas Kobe Bryantas su dukra Gianna (13) žuvo sekmadienį. Jie skrido sraigtasparniu su dar keletu žmonių.

Sekmadienio vakarą išplitusi tragiška žinia sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose: žmonės negalėjo patikėti, kad krepšinio legendos nebėra, reiškė užuojautą jo šeimai ir netgi vadino tai tam tikros krepšinio eros pabaiga.

Naujausi straipsniai