Ellen DeGeneres gedi tėčio: „Jis buvo kilnus ir šiltas žmogus“

Ellen DeGeneres / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 20:59
Vieną populiariausių laidų Amerikoje „The Ellen Show“ vedanti žurnalistė Ellen DeGeneres (59) viešai prisipažino šią savaitę netekusi savo brangaus tėčio.

Kad jos tėčio gyvybė užgeso Ellen DeGeneres papasakojo per savo laidą, transliuotą ketvirtadienio vakarą.

„Šią savaitę netekau tėčio. Jam buvo 92 metai. Jis turėjo ilgą ir gerą gyvenimą. Pastarąjį jis nugyveno taip kaip tik taip, kaip ir norėjo. Jis buvo krikščionių mokslininkas ir nevartojo jokių medikamentų. Nesilankė pas gydytojus. Jokių vakcinų ir jis gyveno 92 metus“, – besididžiuodama pasakojo E. DeGeneres.

Moteris prisiminimų takais sugrįžo į vaikystę ir pasidalijo savo ir tėvelio nuotrauka. Ji pasakojo, kaip vieną vasarą jiedu keliavo po „Warner Bros“ kino studiją. Tėtis visą gyvenimą žavėjosi moters veikla, kuri buvo tuopat metu ir didžiausia jos aistra.

Ellen džiaugėsi, kad palaikė tokį artimą ryšį su tėvu, ko daugelis vaikų šiais laikais nesugeba padaryti.

„Tėtis labai didžiavosi. Jam patiko mano laida. Nei vienu kūno kauleliu jis niekuomet manęs neteisė ir turėjo puikų humoro jausmą. Prieš jam išeinant aš turėjau galimybę atsisveikinti“, – su savo gerbėjais išgyvenimais dalijosi Ellen DeGeneres.

Ją labiausiai nustebino įdomus sutapimas: tuo metu, kai jos tėvas mirė, danguje atsirado vaivorykštė. Jos lankas apgaubė studiją, pavadintą Ellen vardu. Užfiksuotame kadre net matyti didžiulė E.DeGeneres nuotrauka.

Stop kadras
Stop kadras

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai