„Elle“ apdovanojimuose pagerbtos Holivudo moterys: nuo Salmos Hayek iki Dakotos Johnson

„Elle“ apdovanojimų viešnios / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-21 11:18
Žurnalo „Elle“ specialių apdovanojimų „Moterys Holivude“ įteikimo ceremonijoje buvo pagerbtos tokios aktorės kaip Kate Winslet, Salma Hayek, Dakota Johnson ir Carey Mulligan.

Dvidešimt antrojoje kasmetinėje ceremonijoje, kuri vyko Los Andželo viešbutyje „Four Seasons“, už profesinius pasiekimus taip pat buvo apdovanotos Amy Shumer, Alicia Vikander, Dakota Johnson ir Ava DuVernay.

Kiekvieną laureatę atskirai pristatė jų artimos draugės arba kitos žvaigždės. Kate Winslet apdovanojimą įteikė jos kolegė filme „Divergentė“ Shailene Woodley, o neseniai mama tapusi Carey Mulligan jį priėmė iš Meryl Streep, su kuria kartu nusifilmavo juostoje „Sufražistė“.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Salmai Hayek apdovanojimą įteikė Zoe Saldana, o Mary J.Blige pagerbė Avą DuVernay.

Juostoje „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ nusifilmavusios Dakotos Johnson atėjo palaikyti jos motina Melanie Griffith, senelė Tippi Hedren ir sesuo Stella. Tarp renginio svečių taip pat buvo Lena Dunham, Nina Dobrev, Nikki Reed, Miranda Kerr, Zoe Kravitz ir kt.​

Visų laureačių nuotraukos bus spausdinamos žurnalo specialaus „Women in Hollywood“ leidinio viršelyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai