Ella Blue Travolta seka savo garsių tėvų pėdomis pristatydama naują trilerį „Nuodinga rožė“

Johnas Travolta su dukra Ella / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-04 09:28
Ella Blue Travolta, aktorių Johno Travoltos bei Kelly Preston dukra, džiaugiasi galėdama dirbti kartu su savo žinomu tėvu toje pačioje filmavimo aikštelėje. 19-emė mergina netrukus pasirodys kinuose kartu su savo tėvu Johnu Travolta kvapą gniaužiančiame detektyviniame trileryje „Nuodinga rožė“ (orig. „The Poison Rose“).

„Tai detektyvinis trileris, kuriame mano tėtis vaidina privatų detektyvą, kuris sugrįžta į savo gimtąjį Galvestono miestą Teksase... kad išspręstų dingusių asmenų bylą.“ – paaiškina Ella Travolta.

„Ir aš vaidinu koledžo futbolo žaidėjo, kurį nužudo, žmoną, todėl tampu pagrindine įtariamąją.“ – tęsia jaunoji aktorė.

„Jis yra geriausias mentorius, kokio galėčiau kada nors panorėti. Turėti jį šalia yra tikra dovana.“ – prisipažįsta Ella Travolta, teigdama, jog mėgsta dirbti su savo tėvu, kuris įsikiša filmavimo aikštelėje tik tuomet, jei kyla klausimų ar reikia šiek tiek pagalbos.

Paauglė E. Travolta neseniai prisijungė prie socialinio tinklo „Instagram“, kuriame pažadėjo dalintis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis.

„Planuoju dalintis daug... ir tiesiog padaryti šį puslapį kiek įmanoma asmeniškesniu bei linksmu.“ – atskleidė Ella Travolta.

John ir Ella Travolta naujojo filmo „Nuodinga rožė“ dėmesys sutelktas į Karsono Filipso personažą – buvusį amerikietiško futbolo žaidėją, tapusį detektyvu – kurį lengvai paveikia nelaimės ištiktos moterys.

Kai vieną dieną Karsonas gauna naują užsakymą – surasti dingusį žmogų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai bus eilinis, niekuo neypatingas darbelis. Vis dėlto prieš detektyvo akis pamažu atsiveria paslaptingas ir painus didesnių nusikaltimų, įtariamųjų ir jų aukų tinklas, o didžiausia staigmena Karsono dar laukia ateityje.

Tai jau antrasis Travoltų šeimos tėvo ir dukros filmas kartu – 2009 metais jie taip pat vaidino kino juostoje „Seni vilkai“.

Be Travolta tėvo ir dukros dueto, filme taip pat vaidina tokios Holivudo žvaigždės, kaip Morgan Freeman, Famke Janssen, Peter Stormare ir senokai kine matytas Brendan Fraser („Mumija“, „Sugrįžęs iš praeities“, „Šėtoniškas sandėris“).

Kvapą gniaužiantis trileris „Nuodinga rožė“ Lietuvos kinuose jau nuo birželio 7 d.

Naujausi straipsniai