Elizabeth Banks atskleidžia amžinos meilės receptą

Elizabeth Banks / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-11 13:02
Aktorė Elizabeth Banks duodama interviu žurnalui „Women's Health“ atskleidė, ką reikia daryti, kad meilė tarp dviejų žmonių niekada neišblėstų.

Elizabeth Banks ant žurnalo „Women's Health“ viršelio galite pamatyti paspaudę čia.

Netrukus kino teatruose pasirodysiančiame „Bado žaidynių“ (org. „The Hunger Games“) tęsinyje vaidinanti Elizabeth Banks žurnalui „Women's Health“ atskleidė amžinos meilės receptą, kurį pati sėkmingai taiko savo asmeniniame gyvenime.

„Amžinos meilės paslaptis yra gerai pasirinkti iš pat pradžių. Darykite namų darbus, dažnai juokitės. Nežiūrėkite į viską per daug rimtai. Žinote, jeigu svajojate apie ateitį, šiandienos smulkmenos nėra jau tokios svarbios. Ir visada svajokite apie savo ateitį kartu. Tai svarbiausia. Negyvenkite praeitimi, nesijaudinkite dėl to, kas nutiko vakar – gyvenkite toliau“, – pataria 39-erių Elizabeth Banks.

Pati aktorė yra gyvas įrodymas, kad jos patarimai tikrai veikia – su savo vyru Maxu Handelmanu ji yra daugiau kaip 20 metų, nuo studijų laikų. 2003-iaisiais pora susituokė. Elizabeth ir Maxas ilgai bandė susilaukti vaikų natūraliai, tačiau jiems tai nesisekė. Galiausiai jiedu pasiryžo neįprastai tėvystei, kuomet jų kūdikį išnešioja visiškai nepažįstama moteris – pora augina du sūnus Magnusą ir Felixą, kuriuos pagimdė surogatinė motina.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai