Elena Puidokaitė-Bruzgulienė su vyru Tadu susilaukė dvynukių: dukroms jau išrinko vardus

Elena Puidokaitė-Bruzgulienė ir Tadas Bruzgulis / D.Kučio bei Nerijaus ir Gintarės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalo „L’Officiel“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė (40), dar žinoma kaip buvusi atlikėja Atlanta, su vyru verslininku Tadu Bruzguliu sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė dvynukės.

Apie šeimos pagausėjimą Elena Puidokaitė-Bruzgulienė paskelbė socialiniuose tinkluose. Žinoma moteris pasidalijo pirmąja dvynukių nuotrauka ir atskleidė jų vardus.

„Dvi mūsų širdžių dalelės pradėjo savo savarankišką kelią! Liucija ir Elžbieta Bruzgulytės“, – po nuotrauka rašė ji.

Dvi mūsų širdžių dalelės pradėjo savo savarankišką kelią! Liucija ir Elžbieta Bruzgulytės #LEbruzgulytes ????❤️????????

Posted by Elena Puidokaitė Bruzgulienė on 2021 m. gegužės 3 d., pirmadienis

Primename, kad Elena jau augina dukrą, jos pirmagimė Saulė – paauglė. O Tadui tėvystė bus naujas gyvenimo iššūkis. 

E.Puidokaitė-Bruzgulienė praėjusių metų pabaigoje žurnalui „Žmonės“ pasakojo, kad kūdikis jų šeimoje buvo ilgai lauktas.

„Mes su Tadu susituokę pustrečių metų, šis kūdikis – tikrai išlauktas, norėtas, išsvajotas. Kai sužinojau šią naujieną, nebuvo jokio šoko ar baimės – šokas tikriausiai būna tik tuomet, kai tai užklumpa netikėtai. Buvo labai džiugu ja pasidalyti su artimaisiais“, – sakė ji.

„Rodos, viso to reikėjo ilgokai palaukti, – pridūrė tuomet Atlanta. – Bet nepriekaištauju likimui: manau, viskas įvyko pačiu laiku.“

E.Puidokaitė-Bruzgulienė žinia apie aplankysiančius gandrus pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. Prieš 2020-ųjų Kalėdas Atlanta paviešino šventinę nuotrauką, kurioje šalia kūdikio besilaukiančios garsios moters glaudžiasi pirmagimė dukra Saulė ir vyras Tadas Bruzgulis.

Šis Kalėdų laukimas išties stebuklingas ❤️ Gintarė Pašukonytė Nerijus Šmigelskis Simona Senkauskaitė Renata Blazevic Milita Daiker Toma Jankauskaite

Posted by Elena Puidokaitė on 2020 m. gruodžio 15 d., antradienis

Portalui Žmonės.lt Elena ir Tadas yra pasakoję savo pažinties istoriją. 

„Mus supažindino Stano ir tai įvyko mano pirmojo koncerto vakarą. Buvau susijaudinusi, išsiblaškiusi, širdis daužėsi. Lipau ant scenos apšildyti grupės „Delfinai“, kurie patirties turėjo kokiu mėnesiu daugiau. Mus globojo tas pats vadybininkas – Vilius Survila, taigi, koncertas buvo bendras“, – pasakojo Atlanta.

Renginyje tąkart 2000-aisiais nutarė apsilankyti ir geras atlikėjo Stano draugas T.Bruzgulis. Atlanta iškart patraukė jo dėmesį. „Ji nenustygo vietoje, buvo kaip gyvas sidabras. Labai jauna, bet neįtartum, kad naujokė scenoje. Tai buvo nedidelis klubas Žirmūnuose – nieko ypatingo, bet koncerto atmosfera buvo labai gera“, – prisiminė Tadas.

T.Bruzgulis 17 metų laukė, kol Elena pagaliau Ispanijoje ištarė „taip“ ir priėmė sužadėtuvių žiedą. „Kai Tadas piršosi, pasakė: „Siūlau ne pirmą, bet paskutinį kartą“. Tai buvo nokautas“, – tuomet pasakojo Elena.

2018-ųjų vasara jiedu iškėlė vestuves – meilę prisiekė Vilniaus Katedroje.

Elenos Puidokaitės-Atlantos ir Tado Bruzgulio vestuvės (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau