Elena Puidokaitė-Bruzgulienė mini vestuvių sukaktį: „Metai buvo „ohoho“, bet rezultatas – nuostabus“

Elena Puidokaitė-Bruzgulienė ir Tadas Bruzgulis / D.Kučio bei Nerijaus ir Gintarės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 14-oji daugeliui – tiesiog eilinė savaitės diena, tačiau žurnalo „L'Officiel“ prodiuserei Elenai Puidokaitei-Bruzgulienei ir jos šeimai ši data – išties ypatinga.

2018-ųjų liepos 14 dieną buvusi atlikėja, daug kam gerai žinoma sceniniu Atlantos pseudonimu, ištekėjo už savo mylimojo Tado Bruzgulio, taigi pora mini trečiąsias vestuvių metines.

Negana to, sukanka 23 metai nuo judviejų pažinties. Apie džiugią dieną ir „trejetukų magiją“ E.Puidokaitė-Bruzgulienė pasisakė socialiniame tinkle bei pasidalijo jaukia nuotrauka, kurioje ji – su vyru ir neseniai gimusiomis dvynėmis dukromis Elžbieta ir Liucija.

„Ir vėl mums ši diena labai graži! 3 metai santuokos, 23 metai pažinties, 3 dukros! (Viena už kadro (šypsena). O pastarieji metai buvo ohoho visom prasmėm, tačiau rezultatas ir ši diena nuostabi! Myliu mus visus!“ – po minėta nuotrauka rašė Elena.

Ir vėl mums ši diena labai graži! 3 metai santuokos, 23 metai pažinties, 3 dukros! (viena už kadro ????) O pastarieji metai...

Posted by Elena Puidokaitė Bruzgulienė on 2021 m. liepos 13 d., antradienis

Žmonės.lt primena, kad visai neseniai E.Puidokaitė-Bruzgulienė pasidalijo skaudžia istorija apie kelią, kurį jai teko nueiti iki dvynių dukrų atsiradimo ir prabilo apie dienas reanimacijoje, kai po gimdymo paniro į komą.

Žurnalo „L'Officiel“ viršelį papuošusi prodiuserė interviu prabilo apie pagalbinį apvaisinimą, netikėtai smogusį Covid-19 virusą ir panirimą į komą.

Po tuoktuvių su Tadu Bruzguliu Elenai nusprendus susilaukti vaikų, koją kišo sveikatos problemos, pora kreipėsi pagalbos į profesionalus. 

„Reikėjo visai nedidelio įsikišimo, kad tai duotų vaisių. Ir ne vieną, o du... žinojome apie galimybę susilaukti dvynukų, bet ji buvo tokia mažytė. Iš gydytojo kabineto pas Tadą į koridorių išėjau didelėmis akimis – nežinau, baimės, panikos ar džiaugsmo. Tadas dvynes priėmė kaip didžiausią Dievo dovaną“, – žurnale pasakojo moteris.

Elena Puidokaitė-Bruzgulienė

Elena atvira, nėštumo pabaigoje likimas jai iškrėtė žiaurų pokštą – būsima mama užsikrėtė koronavirusu.

„Gali būti atsargus ir atsakingas, bet virusas slepiasi už kiekvieno kampo. Ir mūsų šeimą jis pačiupo visa jėga. Kad užsikrėčiau, sužinojau 33 nėštumo savaitę“, – pasakoja ji. 

Neilgai trukus, moteriai stipriai pablogėjo, todėl teko vykti į ligoninę, kur gydytojai atliko jai skubią operaciją – gimė Liucija ir Elžbieta.

„Po dviejų dienų mano situacija stipriai komplikavosi – organizmas, nebesupratęs, su kuo ir kaip kovoti, pradėjo pats save naikinti. Iš akušerijos skyriaus atsidūriau Covid-19 reanimacijoje, o gydytojai matė vienintelį būdą – panardinti mane į komą. Kas vyko toliau, istorija nutyli“, – kalba Elena.

Iš komos moteris prabudo po dešimties dienų.

Elenos Puidokaitės-Atlantos ir Tado Bruzgulio vestuvės (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau