Elena: „Nuo mažens nemokėjau mylėti savęs tokios, kokia esu“

Moteris paplūdimyje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Tobulybė man yra ramybė ir meilė sau. Nuo mažens to nemokėjau – mylėti savęs tokios, kokia esu. Ir dabar vis dar nesiseka su tuo dirbti. Pasitikėjimo savimi ir savivertės tikrai trūksta, bet bent kartais galiu pasakyti, kad atrodau pati sau graži. Pasitikiu savo jėgomis naujame vaidmenyje ar pareigose. To labai ilgai siekiau ir dirbau su savimi, kas yra labai sunku.

Norėčiau pasiekti tokią būseną vis daugiau ir dažniau. Pamilti save, pamėgti, susigyventi su tuo, kokia esu, ir kad neprivalau patikti visiems. Išvaizda nėra viskas, ko žmonėms reikia ir į ką privalu investuoti. Žinoma, kad ir pasitikėjimas savimi nėra vien išvaizda, bet sulaukdama palaikymo iš išorės ir teigiamų vertinimų tikrai galiu labiau savimi pasitikėti.

Stengiuosi neapleisti savo psichinės sveikatos, kūno ir sielos. Visą tai privalu puoselėti norint atrasti laimę. Tikriausiai man tobulybė būtų pagaliau tapti iš tiesų laiminga. To siekiu visą gyvenimą ir šiandien, įdėjusi tiek darbo su savimi ir tiek visko pagaliau supratusi, galiu pasakyti, kad nors ne kasdien, bet esu laiminga.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau