Elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius”  koncertas žaižaravo unikaliomis staigmenomis

„Beissoul & Einius" koncerto akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-27 20:49
Duetas įsileido trečią narį? Kvapą gniaužiantys akrobatai, šešių metrų skersmens skrybėlė – „Beissoul & Einius" koncertas sproginėjo unikaliomis staigmenomis.

Gruodžio 27 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje surengtame elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius" pasirodyme gerbėjams jų paruošta ne viena. Staigmenos sklandžiai įsiliejo į naują „Electrofashion Show" programą - gerbėjams pateikta tai, už ką jie jau myli duetą ir tai, kas priverčia tik dar labiau žavėtis šiais muzikos kūrėjais, tai, kas pelno B&E naujų simpatijų.

Koncertas prasidėjo kūriniu „Dream Up“, kurį gerbėjai atpažino akimirksniu ir tai sukėlė ovacijų audrą, nes Beissoul pasirodė su 4 metrų apimties srkybėle, primenančia kosminį erdvėlaivį. Negana to, atlikėjas scenon įžengė su batais aukštomis platformomis – kone virš dviejų metrų figūra atrodė mistiškai. Toliau sekusius kūrinius „Adopted Child of Love ‘’, "Kaip Tu ir sakei ‘’, „Red Baron’’ bei kitus salė traukė choru.

Koncerto metu pristatyta nauja 20 modelių „The Power of Being An „Alien’’ Summer/Fall 2018" kolekcija. Specialiai mados pasirodymui sukurti garso takeliai, netikėtas skambesys ir įtaigi choreografija - atsižvelgta į scenoje žingsniuojančio modelio bei muzikos dermę.

Šį kartą kolekciją demonstravo ne tik vaikinai, tarp kurių vienas buvo specialiai atskridęs iš Ukrainos, bet ir merginos. „Beissoul & Einiaus“ jau ne pirmą kartą pateikė tai, ko dar niekada nebuvo ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio muzikos istorijoje – pačių kurto stiliaus ir muzikos vienovę. Ir tai ne dizainerių ar stilistų nuopelnas – kostiumus kuria pats atlikėjas Beissoul.

Įspūdingo stoto modelių demonstruojama kolekcija dvelkė tauriu seksualumu - visa veikiau panėšėjo ne į koncerto dalį, o į meno kūrinius.

Pats Beissoul nusilenkti į sceną išėjo jau su įspūdinga 6 metrų skersmens skrybėle, privertęs publiką aikčioti ir spėlioti, kaip įmanoma sukurti, o dar labiau - nevaržomai dėvėti tokį kūrinį.

Netikėta ir tai, kad duetą papildė būgnininkas Ramūnas Bartulis. Kaip prieš koncertą jis pats juokavo - „Beissoul & Einiaus“ duetas jį rado kosminio erdvėlaivio, nukritusio iš tolimos planetos, nuolaužose ir prijungė prie komandos. Ramūnas papildė programą nauju negirdėtu skambesiu, suteikė dar daugiau dinamikos.

Koncertą vainikavo dar vienas netikėtas Beissoul įvaizdis - prie jo prisijungė akrobatai, galutinai savo šuoliais išvedę publiką iš proto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai