Elektronikos duetas „Black Water“ klausytojus kviečia į įrašų studiją

„Black Water” / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-28 13:44
Šį ketvirtadienį, rugpjūčio 30 d., „Runemark Records“ ir „MAMA Studios“ atveria įrašų studijos duris elektronikai. Kartą per mėnesį talentingi elektroninės muzikos kūrėjai čia surengs ir įrašys po vieną gyvą pasirodymą.

„Runemark Records“ įkūrėjas Marijus Adomaitis, žinomas „Ten Walls“ pseudonimu, pirmam pasirodymui pasirinko elektroninės muzikos kūrėjus iš Vilniaus – „Black Water“. Neatsitiktinai. Rugsėjo mėnesį „Black Water“ debiutuoja „Runemark Records“ įrašų kompanijoje su išleidžiamu EP „Talking Red Lights“.

Išskirtiniais gyvais pasirodymais garsėjantis duetas ruošia programą, kurioje jausis ir alternatyvios „juodo vandens“ gelmės. „Black Water“ gerbėjai pasirodymo metu išgirs ne tik populiariausius dueto kūrinius, bet ir pirmieji turės galimybę susipažinti busimo EP naujienomis.

Klampūs ir vaizduotę jaudinančiai dirginantys „Black Water“ kūriniai, nukelia į negirdėtą šokių aikštelę, kurioje maišosi elektronika, minimal, techno ir house skambesiai, taip, kaip jie suskamba tik juodu vandeniu srūvančiose „Black Water“ kūrėjų galvose.

Dar 1986-aisiais įkurta „MAMA Studios“ šį ketvirtadienį pavirs 70 kv. m. koncertine erdve, kurioje tilps iki 70 žmonių. Mažiau yra daugiau, todėl išankstinė rezervacija į koncertą būtina. Tai padaryti galima įsigyjant bilietus čia: goo.gl/wFQdBa arba registruojantis el. paštu arunas@mamastudios.eu

„MAMA Studios“ studija yra įsikūrusi Žvėryne – Mickevičiaus g. 29, Vilniuje, šalia Kompozitorių namų. „Black Water“ pasirodymas joje įvyks rugpjūčio 30 d., 19 val.

Naujausi straipsniai