Elegantiškoji dizainerė Audronė Bunikienė pirmą kartą puošnią suknelę iškeitė į džinsus

Audronė Bunikienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerė Audronė Bunikienė, į renginį pirmą kartą atėjusi su džinsais, sulaukė ne mažiau komplimentų nei vilkėdama prabangią vakarinę suknelę.

Sau įprastą moteriškumą pabrėžiantį apdarą į patogesnį ir šiltesnį drabužį ji iškeitė tik sykį – Liepų žydėjimo šventėje floristams „Ant ribos“ pristatant savo naujausius darbus svetingumo komplekse „Monte Pacis“.

„Džinsus viešai dėviu pirmą kartą. Bet tuo labai džiaugiuosi, nes renginys vyksta ne uždaroje patalpoje, o vakarai iš tiesų vėsūs!“, – sakė A.Bunikienė.

Ji, sulaukusi talentingojo floristo Antano Mažono kvietimo į šventę, iš pradžių ketino puoštis visiškai kitaip. Dizainerė sakė, kad kūrėjo darbai ją žavi, todėl naujausių floristinių kompozicijų pristatymo proga net pasisiuvo naują, ilgą suknelę. Tačiau, pažiūrėjusi pro langą, vasarinio drabužio taip ir nedrįso išimti iš spintos.

Audronė Bunikienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

A.Bukinienė pripažino retai užsidedanti bet kokias kelnes, nors jų savo drabužinėje turi ne vienerias.

„Nors džinsus iš tiesų mėgstu!“, – patikino dizainerė, pridurdama, kad įsigyti patogius ir jai tinkančius – sunku. Ypatingai liekną figūrą turinti A.Bunikienė pasakojo, esą jos apimtys keliais centimetrais gali pakisti tą pačią dieną.

„Neįtikėtina, bet taip yra... Jei ryte nusiperku džinsus, vakare man jie būna per dideli... O kai kelnės smunka, jautiesi nekaip“, – sakė pašnekovė.

„Nors reikia dėl grožio aukotis, kartais noras apsirengti patogiai ir jaukiai nugali!“, – patikino dizainerė.

Liepų žydėjimo šventės ir floristinių darbų pristatymo vakarą patogumą rinkosi ir kitos žinomos moterys. Italijoje pirktus sportinius batelius ir kojinaites su kaspinėliais prie savo sumodeliuotos trikotažinės elegantiškos suknelės dėvėjo „Renginių kodas“ vadovė Kristina Kaikarienė. Žemakulnius, prie švarkelio derančius batelius tąsyk užsidėjo ir renginių organizatorė, įprastai teikianti pirmenybę aukštakulniams, Inga Budrienė.

Skaitykite daugiau