Elegantiškoje fotosesijoje įsiamžinusios „Miss Racing“ dalyvės ruošiasi finalui

„Miss Racing“ dalyvių fotosesija / Vitos Jurevičienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-23 13:44
Vos spėjo Palangoje praūžti antrasis „Miss Racing“ lenktynių merginų rinkimų finalas, o merginos jau spėjo sudalyvauti ir specialioje fotosesijoje. Jos intensyviai ruošiasi finalui Palangoje, kuris vyks liepos 21-23 dienomis „ENEOS 1006 km lenktynių“ metu.

Finalistėms teko pasilikti Palangoje, kur „Palangos vėtros“ viešbutyje jos dalyvavo itin elegantiškoje fotosesijoje ir mokėsi pozuoti.

„Mūsų šūkis – „grožis ir azartas neatsiejama lenktynių dalis!“ Merginos puikiai interpretavo šią idėją fotosesijos metu, o kiekvienai specialiai parinkta pastelinių spalvų „R-Style“ suknelė dar daugiau pabrėžė jų grožį ir žavesį,“ – džiaugsmingai atviravo šių rinkimų iniciatorė ir pagrindinė organizatorė Asta Jonušienė, pozavusi fotografams kartu su merginomis.

Vitos Jurevičienės nuotr.
Vitos Jurevičienės nuotr.
Vitos Jurevičienės nuotr.
Vitos Jurevičienės nuotr.

Prie šios fotosesijos dalyvių įvaizdžio dirbo visa „Femina Bona“ profesionalų komanda: plaukų stilistės Ksenija Vait, Živilė Krisiūnaitė, visažistės Anastasija Podlineva, Gabrielė Gargasaitė, visažo meistrė ir mokytoja Daiva Mazrimienė bei fotografė Vita Jurevičienė.

Finale varžysis 17 gražuolių, o „Miss Racing“ nugalėtoja taps kitų metų „ENEOS 1006 km lenktynių“ veidu. Dar trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į „Zolder“ lenktynių trasą. Ten vyks 24 val. lenktynės, kuriose merginos atstovaus kaip „Comparex“ lenktynininkų komandą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai