Elegantiškoje fotosesijoje įsiamžinusios „Miss Racing“ dalyvės ruošiasi finalui

„Miss Racing“ dalyvių fotosesija / Vitos Jurevičienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vos spėjo Palangoje praūžti antrasis „Miss Racing“ lenktynių merginų rinkimų finalas, o merginos jau spėjo sudalyvauti ir specialioje fotosesijoje. Jos intensyviai ruošiasi finalui Palangoje, kuris vyks liepos 21-23 dienomis „ENEOS 1006 km lenktynių“ metu.

Finalistėms teko pasilikti Palangoje, kur „Palangos vėtros“ viešbutyje jos dalyvavo itin elegantiškoje fotosesijoje ir mokėsi pozuoti.

„Mūsų šūkis – „grožis ir azartas neatsiejama lenktynių dalis!“ Merginos puikiai interpretavo šią idėją fotosesijos metu, o kiekvienai specialiai parinkta pastelinių spalvų „R-Style“ suknelė dar daugiau pabrėžė jų grožį ir žavesį,“ – džiaugsmingai atviravo šių rinkimų iniciatorė ir pagrindinė organizatorė Asta Jonušienė, pozavusi fotografams kartu su merginomis.

„Miss Racing“ dalyvių fotosesija / Vitos Jurevičienės nuotr.
„Miss Racing“ dalyvių fotosesija / Vitos Jurevičienės nuotr.

Prie šios fotosesijos dalyvių įvaizdžio dirbo visa „Femina Bona“ profesionalų komanda: plaukų stilistės Ksenija Vait, Živilė Krisiūnaitė, visažistės Anastasija Podlineva, Gabrielė Gargasaitė, visažo meistrė ir mokytoja Daiva Mazrimienė bei fotografė Vita Jurevičienė.

Finale varžysis 17 gražuolių, o „Miss Racing“ nugalėtoja taps kitų metų „ENEOS 1006 km lenktynių“ veidu. Dar trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į „Zolder“ lenktynių trasą. Ten vyks 24 val. lenktynės, kuriose merginos atstovaus kaip „Comparex“ lenktynininkų komandą.

„Miss Racing“ dalyvės – elegantiškoje fotosesijoje (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau