Elegantiškas vasaros sezono atidarymas – su puošniais svečiais ir Monikos Liu dainomis

Izolda Gudelis, Mantas Petruškevičius, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-11 22:00
Šeštadienio vakarą elegantiškai pasipuošę svečiai rinkosi į vasaros sezono atidarymo vakarėlį „Cruise party“ šalia Trakų esančiame poilsio klube „IDW Esperanza Resort“.

Į renginį atvyko Ramunė Piekautaitė su Kęstučiu Verslovu, Izolda Gudelis su vyru Benu, Mantas Petruškevičius, Rasa Arlauskienė, Monika ir Andrius Šedžiai, Dangira ir Marekas Šmuilovičiai, Irena Marozienė, Solveiga Mykolaitytė, Indrė Kvedarienė, Agnė Zacharevičienė, Renata Paleičikaitė-Polujanskienė, Alma Latvytė ir daugelis kitų.

Į šventę susirinkę svečiai trumpam nusikėlė į improvizuotą kruizą, kurio metu vasarišką nuotaiką kūrė speciali programa. Vakarą patikėta vesti Mindaugui Rainiui.

Muzikos programa buvo labai įvairi: prasidėjo nuo smuiko ir pianino garsų, vėliau skambėjo grupės „The Septet“ kūriniai.

Po valandos vakarėlis persikėlė į kitą restoraną, kuriame skambant džiazui, svingui šoko grupė „In Beat“. Vėliau ant scenos pasirodė dainininkė Monika Liu su gyvo garso grupe. O vakarą vainikavo lazerių šou.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Šedžiuvienė po gimdymo pirmą kartą pasirodė viešumoje: „Sūnų patikiu tik mamai“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt vakaro svečių pasiteiravo, kokie jų šios vasaros planai. Ramunė Piekautaitė pasakojo, kad didžiąją vasaros dalį dirbs, o tik paskutinį mėnesį skirs atostogoms.

„Intensyviai dirbsiu iki liepos galo, nes reikia paruošti kitos vasaros kolekciją. O rugpjūtį atostogausiu – važiuosime į Pietų Prancūziją, Ispaniją, Ibisą, Japoniją. Atostogas pabaigsime Palangoje turbūt. Man vis tiek Lietuvos pajūris, Trakai mieliausia. Aišku, norisi ir pasišildyti, nes mūsų vasaros nenuspėjamos“, – sakė R.Piekautaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Mantas Petruškevičius teigė, kad atostogoms laiko turbūt neturės: „Dabar grįžau iš Italijos, po poros savaičių vėl skrisiu. Ten vykstu darbo reikalais. Šie metai išskirtiniai tuo, kad labai mažai Lietuvoje būsiu, nes iki rugsėjo suplanuota daug darbų. Ko gero, nelabai turėsiu atostogų.“

Tai ar liūdna, kad nepraleis laiko Lietuvoje? „Užsienyje įdomu stebėti žmones, aplinką ir investuoti taip į save. Mano gyvenimas sukasi apie gėles, tai aš dažnai važiuoju į tas vietas, kur galiu pasimokyti, kažko pasisemti.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Agnė Zacharevičienė žada keliauti į Nicą, o po to paatostogauti su sūnumi Palangoje.

„Turim slaptą planą nuo visų vyrų, bet dabar jis jau nebe slaptas – išvažiuojam su mergaitėmis į Nicą. Kadangi atsirado tiesioginiai skrydžiai, tai mes užsisakėm patį pirmąjį ir lekiam.

Šiaip ir Palangoje leisim laiką su sūnumi, nes vyras neplanuoja vasarą poilsiauti. Tai lieka tik Palanga: ten važinėsiuosi riedučiais, vaikas su dviračiu mane vysis. O kol kas tik viena tokia tolimesnė kelionė ekspromtu atsirado planuose“, – pasakojo Agnė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Irena Marozienė teigė, kad atostogaus Lietuvoje: „Kaip ir visų vasarų, mano planai yra leisti vasarą Lietuvoje. Kartais savaitgaliais išvykstu į užsienį, bet dažniau laiką leidžiu čia. Vasarą pas mus yra nuostabi, turim nuostabią gamtą, nuostabius ežerus ir aš paprastai atostogauju savo sodyboje. Į pajūrį labai retai nuvykstu.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai