Elegantiška ir skoninga lova

„Subtila“ lova „Vanity“ / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

„Subtila“ lova „Vanity“ – šiuolaikiško, išraiškingo dizaino, kartu ir dvelkianti lengva klasikinio stiliaus baldų nostalgija.

Ypatingos formos lovos galvūgalis, kurio apdailos detales galima parinkti individualiai, leis patogiai atremti nugarą ir pečius, suteiks saugumo ir papuoš miegamojo interjerą. Priklausomai nuo komplektacijos, lovos „Vanity“ užvalkalai gali būti visiškai arba iš dalies nusegami, jie siuvami iš įvairių, itin kokybiškų, baldams skirtų pluoštų audinių, gaminamų geriausių Europos gamintojų. Jau gautos naujausios jų kolekcijos.

„Subtila“ lova „Vanity“ / Gamintojo nuotr.

Lovai „Vanity“ būdingi ir visi kiti „Subtila“ lovų privalumai: metalo rėmu sutvirtintas lovos karkasas, patikimi ir ilgaamžiai čiužinio pakėlimo mechanizmai, lengvai nuslenkančios dugno plokštės, dėl kurių itin lengva išvalyti grindis po lova.

„Subtila“ lova „Vanity“ / Gamintojo nuotr.

Itin vertiname miego kokybę, todėl lovas komplektuojame su profesionaliais ir ergonomiškais lovų pagrindais – jie leidžia naudoti visų tipų, dydžių ir rūšių čiužinius. Juos siūlome rinktis iš įvairaus mūsų partnerių Italijoje gaminamų modelių asortimento.

„Subtila“ lova „Vanity“ / Gamintojo nuotr.

SUBTILA gamintojo ekspozicija
Vilniuje: „Klasikos namai“, Žirmūnų g. 70, mob. + 370 650 91 711, el. paštas: info@subtila.lt

www.subtila.lt

Skaitykite daugiau