Elegancija suspindusi „TV gelbėtoja“ Sandra Žutautienė: „Atrodau labai gražiai“

Sandra Žutautienė / Gedimino Saso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-01 22:02
Modeliais tapę žinomi klaipėdiečiai ketvirtadienio vakarą atidavė duoklę elegancijai – pristatė naujausias drabužių tinklo kolekcijas.

Rudeniui ir žiemai skirtų drabužių pristatymo vakarėlį „Ombre|Pura“ tinklo parduotuvėje Klaipėdoje vedė Remigijus Žiogas. Jis šmaikštavo, kad taip elegantiškai atrodančių kolegų jau seniai nematė.  

Susirinkusiems pasirodė jaunieji šokėjai iš šokių centro „Mondo“, vizažistė pristatė naujausias makiažo mados tendencijas. 

Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.

Svečiai aptarinėjo drabužių kolekcijose vyraujančias spalvas, madingus raštus ir detales.

Podiumu žengusi aktorė Eglė Jackaitė pasipuošė odinėmis tamprėmis, išryškinusiomis liekną moters figūrą, laisva palaidine ir stilinga skrybėle. Puikiai nusiteikusi teatro ir televizijos žvaigždė šmaikštavo, kad toks drabužių derinys tinka tiek scenai, tiek kasdienai.

Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.

Elegantiškai pasipuošę podiumu žengė šokėjai Ernestas Monginas ir Dmitrijus Popovas. „Šok su manimi“ dalyvis E.Monginas demonstravo kasdienę eleganciją, o legendinio ansamblio „Žuvėdra“ šokėjas D.Popovas žavėjo itin vyrišku įvaizdžiu. 

Stilistė Ieva Kanclerytė šokėjai Kristinai Navickaitei-Tinai parinko kelius dengiantį sijoną, prie kurio priderino pieno spalvos marškinius ir kailinę liemenę, tapusia daugiausiai dėmesio sulaukusiu vakaro drabužiu.

Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.

Garsiausiomis ovacijomis buvo pasitikta laidos „TV pagalba“ žurnalistė Sandra Žutautienė. Kasdienai sportinį stilių besirenkanti moteris juokavo – toks drabužių derinys minėtai laidai netiktų.

„Dažnai mano pasirinktas stilius prasilenkia su mano amžiumi. Taip elegantiškai atrodau antrą kartą. Sulaukiau daugybės komplimentų, atrodau labai gražiai, moteriškai. Tai nėra mano stilius, bet jaučiuosi puikiai“,– šypsojosi 33 metų Sandra. 

Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.

Moteris pasakojo, kad drabužiams ji visai neskirianti dėmesio – jai jų nereikia. S.Žutautienė prisipažino ne tik nesekanti mados tendencijų, bet ir nevaikštanti po parduotuves:

„Jei daiktas man patinka, iškart jį perku. Negalvoju kelias dienas, ar man jo reikia. Vis dažniau mane pakviečia pabūti modeliu, tad po truputį imu keisti savo garderobą.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai