Elegancija spindinti Michelle Obama papuošė amerikietiško „Vogue“ viršelį

Michelle Obama „Vogue“ viršelyje / Gruodžio mėnesio „Vogue“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-12 14:20
Pirmoji JAV ponia Michelle Obama papuošė naujausio mados žurnalo „Vogue“ numerio viršelį. Šaliai išsirinkus naują prezidentą, tai paskutinis kartas, kai M.Obama fotosesijoje pozavo kaip JAV prezidento žmona.

Ponia M.Obama papuošė gruodžio mėnesio amerikietiško „Vogue“ žurnalo numerį. Ant viršelio ji įamžinta vilkėdama Carolina Herrera kurtą baltą suknelę, pabrėžiančią aštuonerius metus pirmosios šalies ponios pareigas ėjusios moters eleganciją.

JAV prezidento rinkimus laimėjus verslininkui Donaldui Trumpui, netrukus pirmosios šalies ponios vaidmenį perims jo žmona Melania Trump.

Naujame leidinio numeryje pasirodys ir interviu su M.Obama. Į jai pateiktus klausimus ji atsakė dar rugsėjį, kai buvo nežinia, kas laimės šalies prezidento rinkimus – Donaldas Trumpas ar Hilary Clinton.

Duodama interviu „Vogue“ M.Obama neslėpė, kad jai ir prezidentui Barackui Obamai atėjo metas užleisti pozicijas prie šalies valdymo vairo. „Dvi kadencijos, aštuoneri metai. Gana“, – sakė M.Obama.

Ji pabrėžė, kad turint tokią įtaką ir galią svarbu bent viena koja stovėti ant žemės. „Gyvenimas Baltuosiuose rūmuose izoliuoja“, – sakė ji.

Iš Baltųjų rūmų Obamų šeima turėtų išsikraustyti sausį. M.Obama sakė, kad ir po prezidento rinkimų ji norėtų tęsti savo visuomeninę veiklą.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai