„Electronic I“ naujam gyvenimui prikėlė su „Sel“ atliktą dainą: „Lyja“ suskambo kitaip

Saulius Baradinskas, Paulius Sinkevičius / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-28 15:00
Unikalaus skambesio grupė „Electronic I“ kartu su projektu „Sapiens Music“ klausytojus kviečia į juos pažvelgti iš arčiau ir pristato naują populiarios dainos „Lyja“ versiją. Kadaise kartu su Egidijumi Dragūnu įrašytas kūrinys išgyveno savo auksinius laikus. Grupės „Electronic I“ narys Paulius Sinkevičius Žmonės.lt tikina, kad atėjo metas prikelti jį naujam gyvenimui.

„Sapiens Music“ projekte entuziastingai sutikusi dalyvauti grupė „Electronic I“ ir  jos lyderis Paulius Sinkevičius pasakoja, kad pirmą kartą teko filmuotis tokiu stambiu planu.

Norėjęs išbandyti save kitame amplua Paulius ryžosi avantiūrai – atverti klausytojui sielą.

„Prieš kamerą jaučiausi tarsi nuogas, tokia patirtis tenka ne kasdieną. Vėliau, neslėpsiu, tikrai įdomu buvo žiūrėti galutinį rezultatą ir save iš taip arti matyti“, – šypsosi jis.

Paulius atvirauja, kad dainą „Lyja“ jis norėjo perteikti taip, kad ši įgautų be galo rudeniui tinkamos melancholijos.  Anksčiau kūrinys skambėjo visai kitaip. Šį kartą buvo pasitelkta tik gyvo garso muzika ir vokalas, atsisakyta elektroninio skambesio.

„Nors ruduo visuomet persmelktas melancholijos, aš šį metų laiką mėgstu, iš tikrųjų – patinka visi sezonai. Ir jei trumpam į kambarį užsuka kažkoks liūdesys, laikau tai natūralia būsena“, – prisipažįsta atlikėjas.

Dainos istorija tikrai spalvinga. Kadaise šį kūrinį įrašiusi grupė sudomino Lietuvos radijo stotis, o dainai suskambus per radijo imtuvus, ją išgirdo Egidijus Dragūnas, iš karto panoręs bendradarbiauti.

Paulius šį kūrinį šiandien dedikuoja visiems savo gerbėjams ir tikisi, kad neatpažįstamai suskambusi daina atsidurs lietingajam metų sezonui skirtame grojaraštyje.

„Svarbiausia, kad mūsų versija sušildytų kiekvieno širdį šį auksinį rudenį“, – sako jis.

Žmonės.lt primena, jog  Sauliaus Baradinsko gyvos muzikos tęstinis projektas „Sapiens Music“, kuriame kiekvienas atlikejas atlieka gyvai savo muziką ir palieka po savęs žinutę, vyksta visus metus, todėl kūrėjas su  komanda planuoja pristatyti savo gerbėjams dar daug šaunių kūrinių.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius Baradinskas.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai