Elanos Taro kortų būrimas 2022 metams visiems Zodiako ženklams

Tarologė Svetlana / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2022-01-20 10:01
Metams nespėjus įsibėgėti jau spėjo išsiveržti ugnikalnis, politinės diskusijos tapo dar aštresnės, o pandemijos galo nematyti. Tačiau ar tikrai viskas taip blogai?

Šiame straipsnyje sudarytas 2022 Taroskopas visiems Zodiako ženklams.

Kas tie Taroskopai?

Tarotoskopuose derinamos taro kortos ir astrologija.Tai yra kaip horoskopas tik šiuo atveju yra naudojama Taro kortų kaladė. Taro mitologija labai skiriasi nuo mistinių Zodiako rato ženklų. Tačiau net ir italų legendomis paremtos kortos gali būti interpretuojamos per paslaptingų žvaigždynų prizmę. 

Ar tai Taro būrimas kortomis?

Kaip jau minėta prognozėms nusakyti naudojamos Taro kortos. Horoskopui sudaryti trauksiu vieną kortą iš „Didžiųjų arkanų“. 

„Didieji arkanai“ sudaro 22 kortas iš visos 78 kortų kaladės. Tai yra lyg bendra korta, kuri kur kas rečiau leidžia gyvenimo pakeitimus ir siūlo verčiau ieškoti būdo apeiti ar susigyventi su laukiančiu reiškiniu. Todėl iš dalies tai lyg Taro kortų būrimas. 

Taroskopas 2022 metams

Avinas
Ištraukta korta: Vežimas (vertikali pozicija)

2022-ieji Avinui asocijuojasi su sėkme. Tai pasireikš ir finansinėje srityje, ir karjeroje. Svarbiausia neabejoti. Artėjantis laikas suteiks jums puikią galimybę visus išankstinius nusistatymus ir kasdienes problemas palikti praeityje. Sąžiningas darbas ir savidisciplina tik padės pasiekti norimą rezultatą.

Jautis
Ištraukta korta: Imperatorius (vertikali pozicija)

2022 metais šio ženklo atstovams teks pademonstruoti lyderio savybes. Ir ne tik darbe, bet ir šeimos reikaluose. Šiuo klausimu despotizmas ir tironija bus pati neteisingiausia taktika. Jautis turėtų parodyti jautrumą ir rūpestingumą artimiesiems ir kolegoms. Valdžia yra didelė atsakomybė, todėl tegul ji atneša tik jums artimų žmonių naudą.

Dvyniai
Ištraukta korta: Mirtis (aukštyn kojom)

Nors galite manyti, kad mirties korta yra blogas ženklas, ji iš tikrųjų simbolizuoja naujos pradžios pradžią. Po 2021 metų audrų ir sukrėtimų Jūs turite gerai pailsėti – skirkite šiai veiklai daugiau laiko. Nesistenkite visko daryti iš karto arba stačia galva pasinerkite į darbus ir rūpesčius, nes be to visi geri dalykai jus tikrai aplenks. Meilės sferoje Dvyniams taip pat bus gerai, tačiau turėtumėte žinoti, kada sustoti, nes tokia galimybė jums bus suteikta ne pramogai, o tam, kad išmoktumėte santykiuose parodyti švelnumą ir išmintį.

Vėžys
Ištraukta korta: Atsiskyrėlis (vertikali pozicija)

Šiemet Vėžiai turės mentorių, kuris parodys teisingą kelią į tolesnį tobulėjimą ir duos vertingų patarimų. Tačiau specialiai jo ieškoti nereikėtų, jie patys įeis į gyvenimą. 2022 metais Vėžiai galės išsivaduoti iš skolų ir rasti savąjį „aš“, kurį prarado kovoje dėl išlikimo. Finansiškai jiems viskas stabilu, todėl ateinančiais metais verta savo jėgas skirti dvasinėms praktikoms.

Liūtas
Ištraukta korta: Pasaulis (aukštyn kojom)

Liūtai jaučiasi patogiai savo pasaulyje, kurį saugojo ir kūrė daugelį metų. Tačiau 2022-aisiais jie turės suprasti, kad pasaulis yra daug platesnis, nei atrodo, nes liūtų aplinkos žmonės nėra tik įrankiai, jie yra tikri sąjungininkai ir partneriai. Ir kol šio ženklo atstovai nesupras paprastos tiesos, jiems nepasiseks. Be to, vieniši Liūtai pagaliau susiras porą.

Mergelė
Ištraukta korta: Įsimylėjėliai (vertikali pozicija)

Ateinantys metai Mergelėms – meilės metai. Vieniši ženklo atstovai gali tikėtis svaiginančio romano, kuris ateityje peraugs į tvirtus santykius. O ištekėjusios Mergelės tik dar labiau įsitikins savo pasirinkimo teisingumu, ateinantys metai padės joms atmesti visas mintis apie išdavystę. Tačiau darbo vietoje reikia kažką keisti.

Svarstyklės
Ištraukta korta: Velnias (aukštyn kojom)

2022 metais visos kliūtys kris prieš Svarstyklių ženklo atstoves(-us). Jie galės aiškiai matyti visą kelią į priekį. Būtent todėl jiems viskas pradės klostytis: svajonės išsipildys, o neigiamos emocijos pamažu išnyks. Artimiausiu metu Svarstyklės įgaus vidinės jėgos, kuri padės susidoroti su baimėmis. Jei Svarstyklėms yra toksiški santykiai, šiais metais jos pagaliau juos nutrauks.

Skorpionas
Ištraukta korta: Magas (vertikali pozicija)

Visiems metams Skorpionams bus suteikta paslaptinga „kosminė energija“ (pakilus motyvacija). Jos užteks visoms gyvenimo sferoms: ar tai būtų šeima, ar darbas, ar draugai. Šio ženklo atstovams pavyks išspręsti iškilusias problemas darbe, sugrįžti ar susirasti tikrąją meilę ir neblogai pasipelnyti. Dėl to net neverta dėti titaniškų pastangų, tačiau jų vis vien įdėti reikės. Jums tiesiog reikia sutelkti dėmesį į rezultatą.

Šaulys
Ištraukta korta: Žvaigždė (vertikali pozicija)

Žvaigždei „Didžiųjų Arkanų“ kortas simbolizuoja viltį, džiaugsmą ir gerą sveikatą. Dovanos Šauliui nukris tarsi iš gausybės rago – darbe, šeimoje, meilėje ar finansuose. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas bendravimui su žmonėmis. Naujos pažintys gali rimtai paveikti Jūsų karjeros raidą ir visą tolimesnį gyvenimą. Tačiau 2022-ieji Šauliui duos gerą pamoką: neleiskite išdidumui peraugti į puikybę.

Ožiaragis
Ištraukta korta: Kvailys (vertikali pozicija)

Kvailio korta liepia Ožiaragiams ieškoti nuotykių. Jie turėtų atmesti visas abejones ir eiti savo keliu. Galbūt ši kelionė Ožiaragiams atvers naujų žinių. Jie gali drąsiai imtis naujo verslo, nes ženklo atstovai turi pakankamai įgūdžių ir gebėjimų su tuo susidoroti. Ožiaragiai savo emocijas dažnai turėtų išleisti į laisvę, bent jau draugų kompanijoje. Vaikiškumas ir džiaugsmingas požiūris padės pasisemti naudingų idėjų.

Vandenis
Ištraukta korta: Bokštas (aukštyn kojom)

Vandeniams teks išmesti visas emocijas, nes jiems nereikia ankstesnės patirties, kuri neverta jų nervų. Ir tada „Bokšto lasas“ viską sustatys į savo vietas. 2022 metais Vandeniams teks kilti karjeros laiptais, jie galės žinoti savo tikruosius siekius. Pagrindinė pamoka šio ženklo atstovams: kantrybė visada atlyginama.

Žuvys
Ištraukta korta: Mėnulis (aukštyn kojom)

2022 metais Žuvys turės išmokti pasikliauti savo intuicija. Priimkite sprendimus išmintingai ir atsargiai. Jums reikia tik faktų. Chaoso laikotarpis jūsų gyvenime pagaliau baigsis: visi apgavikai bus atskleisti, o fortūna jums padėkos už jūsų proto aiškumą. Romantiškuose santykiuose Žuvys sugebės atsikratyti nesaugumo ir išankstinių nusistatymų, todėl jūsų sąjunga bus tikrai stipri.

Kas aš esu?

Mano vardas Svetlana, esu tarologė, Elana.lt tinklalapio savininkė ir įkūrėja. Svetainėje siūlau ne tik privačius Taro kortų būrimus, tačiau ir nemokamą turinį. Vertėtų apsilankyti ir tokį patį pavadinimą turinčiame Facebook puslapyje (Elana.lt), ten daugiau nemokamo turinio skelbiama kiekvieną dieną.

Tarologė Svetlana / Asmeninio albumo nuotr.
Tarologė Svetlana / Asmeninio albumo nuotr.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama