Ekstravagantiškasis „X Faktoriaus“ dalyvis Alen Chicco: „Labai ilgai bijojau savęs“

Alen Chicco / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-12 15:06
„X Faktoriuje“ suspindėjęs Alen Chicco (25) prikausto dėmesį ne tik savo sugebėjimais muzikoje, bet ir iššaukiančiu stiliumi bei drąsia, kitų nepaisančia saviraiška. Jaunuolis sutiko pasidalinti asmeniniais pamąstymais apie tai, ką reiškią būti kitokiu ir kaip sugebėti išlikti savimi net sudėtingiausiomis akimirkomis.

Esate minėjęs, jog nemažai laiko praleidote užsienyje, Anglijoje. Ar šis gyvenimo laikotarpis paskatino nebijoti būti kitokiu?

Taip, Londonas labiausiai ir paskatino kūrybą, savęs nestabdymą ir norėjimą daugiau nei kiti.

Aišku labai ilgai bijojau savęs ir savo idėjų, bet muzikinio teatro studijavimas ir išvažiavimas į Londoną pakeitė mąstymą ir supratau, kad bijojimui nėra laiko.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Po gyvenimo Anglijoje sekė sugrįžimas į gimtinę. Ar Jūsų pomėgį naudoti makiažą, persirenginėti labiau sekė pikti žvilgsniai, o gal kaip tik sulaukėte daug palaikymo?

Lietuva man taip pat patinka. Nors ji labiau atsilikusi, kone visas mano gyvenimas iki šiol prabėgo čia. Sulaukiu tikrai daug palaikymo, o į blogus komentarus nekreipiu dėmesio, nes dažniausiai jie atskrieja iš žemo intelekto žmonių.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Grįžęs į Lietuvą netrukus suspindėjote muzikos projekte „X Faktorius“. Kas nulėmė jūsų sprendimą pasiryžti dalyvauti projekte?

Pasiryžau dalyvauti, nes norėjau tapti žinomas dėl savo veiklos, susirasti bendraminčių ir pradėti keisti nusistovėjusias popmuzikos pasaulio taisykles. Kas, man atrodo, visai pasisekė. Atsirado daug mano stiliaus sekėjų ir tai labai džiugina!

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

„X Faktoriuje“ tikrai nelikote nepastebėtas. Ne tik jūsų nekvestionuojamas talentas dainuoti, bet ir ekstravagantiško stiliaus pajutimas pritraukė daug sekėjų. Ar po „X Faktorius“ jaučiatės drąsesnis skleisti savo asmenybę muzikiniame pasaulyje?

Supratau ir išsigryninau kryptį, kuria judesiu toliau. Aš nepasikeičiau, įgavau tik daugiau patirties.

Natūralu, kad susilaukiate įvairiausių replikų. Kas Jums neleidžia palūžti?

Mano aplinka ir muzika, įkvepiantys ryškūs pasauliniai idealai.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Kokie būtų trys patarimai žmonėms, kurie viešumoje bijo rodyti tikąjį save?

Jie turėtų suprasti, kad gyvename trumpai ir tik vieną kartą. Nė vienas nebūsime geresne kažkieno kopija – džiaukimės savimi ir būkime unikalūs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai