Ekspertai sukritikavo V.Uspaskichą, paskelbusį apie neva nuo COVID-19 gydantį vandenį

Vytautas Kasiulevičius / BNS nuotr.
Autorius: BNS, Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-28 15:12
Ekspertai sukritikavo Darbo partijos lyderį Viktorą Uspaskichą, paskelbusį apie neva nuo koronaviruso (COVID-19) apsaugantį ir gydantį vandenį.

„Kiekvieną pasisakymą, kuris visiškai paneigia mokslą, mes vertiname vienareikšmiai neigiamai, ypač dabartinėj situacijoj, kai turime tokį didelį COVID-19 atvejų skaičių“, – sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Justina Petravičienė.

„Girdime iš medikų, mokslininkų pasisakymų, kad vakcina yra vienintelė galimybė išsivaduoti iš karantino režimo, ir mes tikimės ir visų prašome, kad būtų skelbiama ta informacija, kuri pagrįsta mokslu ir įrodymais“, – pažymėjo ji.

Darbo partijos vadovas europarlamentaras V.Uspaskichas socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė apie vandenį, „kuris padės sukurti imunitetą nuo COVID-19 bei padės sveikti tiems, kurie jau susirgo“, ir pranešė apie galimybę jį užsisakyti.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto prodekanas Vytautas Kasiulevičius šį žingsnį pavadino „nesąmone, kuri neprisideda prie situacijos gerinimo“.

„Dalis žmonių yra veikiami viso šito ir daug žmonių patikės. Yra rinkėjai, gerbėjai, palaikytojai, natūralu, čia yra viešųjų ryšių akcija ir viskas“, – BNS sakė V.Kasiulevičius.

Atgarsiai socialiniuose tinkluose

Šis akibrokštas neliko nepastebėtas ir socialiniuose tinkluose. Žinomi žmonės ironizavo ir negailėjo aštrių komentarų.

Kai atrodo, kad šiais 2020 metais jau viską matei, atsistoja Viktoras Uspaskich ir sako - palauk, Andriu, dar nematei,...

Posted by Andrius Tapinas on 2020 m. gruodžio 28 d., pirmadienis

руки вверх... Pasiduodu. Viktoras Uspaskichas parduoda vandenį gydantį nuo Covid 19. Geras :) Na tikrai, ne metai, o...

Posted by Stanislavas Stavickis on 2020 m. gruodžio 28 d., pirmadienis

Kai po švenčių visas toks bandai įsivažiuoti į darbo ritmą, visada iš apačios pabeldžia Viktoras.

Posted by Haroldas Mackevičius on 2020 m. gruodžio 27 d., sekmadienis

Jeigu nusipirksite iš Uspaskicho vandens gydytis nuo covido, tai reikš, kad esate visiškai verti nusipirkti vandens, gydančio nuo covido.

Posted by Paulius Ambrazevičius on 2020 m. gruodžio 28 d., pirmadienis

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1773 nauji koronaviruso atvejai, pirmadienį pranešė Statistikos departamentas.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 šalyje užsikrėtė 132 tūkst. 369 asmenys, 68 tūkst. 370 – tebeserga, 62 tūkst. 98 – pasveiko. Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 1269 žmonės, dėl kitų priežasčių mirė 632 užsikrėtusieji. 

Naujausi straipsniai