Eksperimentas: mergina perskalavo plaukus kokakola. Kokio efekto sulaukė?

Eksperimentas / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-03 11:00
Ellko pseudonimu svetainėje „Youtube“ pasivadinusi grožio tinklaraštininkė, savo sekėjus nuolat stebinanti keistais eksperimentais, nusprendė išbandyti dar šį bei tą netikėto.

Mergina pademonstravo, kas nutiktų, jei plaukus praskalautumėte kokakola.

Taip pat skaitykite: Eksperimentas: kaip vyro išvaizdą ir sveikatą paveikė 10 kokakolos skardinių per dieną

Išbandžiusios šį plaukų skalavimo būdą tikina, kad „Coca Cola“ plaukams suteikia blizgesio, kiek padidina jų apimtį bei pagerina tekstūrą, tiesius plaukus kiek subanguodama. Anot jų, šis būdas ypač tinka silpnų ir plonų plaukų savininkėms.

„Šią teoriją nusprendžiau patikrinti praktiškai“, – vaizdo įrašo pradžioje ant stalo statydama du kokakolos buteliukus tikina mergina.

Visų pirma pademonstravusi, kaip jos plaukai atrodo dar prieš skalaujant juos kokakola, netrukus mergina jau pilasi abu buteliukus ant plaukų. Kiek pamirkiusi dar ir savo plaukų galiukus, ji vėliau nubėga į vonią plaukus praskalauti vandeniu ir grįžta drėgnais plaukais.

„Štai kaip plaukai atrodo jau praskalavus juos vandeniu. Jie jau dabar atrodo kur kas banguotesni nei įprasta, tad galutinis rezultatas jau dabar turi potencialo“, – džiaugiasi mergina.

Vėliau plaukus ji išsidžiovina plaukų džiovintuvu ir apsidžiaugia pamačiusi, kad plaukai išties įgavo apimties bei atrodo daug geriau nei trenkant juos įprastai.

Taip pat skaitykite: Kokakola – ne tik į skrandį: netikėti jos panaudojimo būdai namuose

„Šią techniką tikrai bandyčiau dar kartą, nes rezultatas man padarė įspūdį. Tiek daug eksperimentuoju su savo plaukais, kad jie įgautų štai tokią tekstūrą ir štai – aš ją turiu, o viskas, ką padariau, tik praskalavau plaukus kokakola“.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą:
Ji24.lt

Naujausi straipsniai