Eksperimentas: ar, išgėręs „Gudobelių ekstrakto“, apsvaigsti kaip aktorius Petras Dimša?

Petras Dimša / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-21 20:08
TV3 laidos „Prieš srovę“ žurnalistė Laima Karaliūtė atliko eksperimentą. Savo kolegos, pravarde Zyza, paprašė išgerti daugiau nei tris gurkšnius „Gudobelių ekstrakto“. Būtent jo buvo išgėręs aktorius Petras Dimša apkaltintas, padaręs siaubingą avariją, kurios metu mirtinai sužalojo dailininką Šarūną Surblį. Nelaimė įvyko 2013 m. vasarą.

Šarūną aktorius parbloškė važiuojantį dviračiu – vaikinas vežėsi ką tik iš juvelyro paimtus vestuvinius žiedus. Šeima ruošėsi vestuvėms, planavo povestuvinę kelionę. Deja, žiedus teko palaidoti urnoje kartu su Šarūno pelenais.

Pripūtė 1,67 promilės, bet neigė gėręs alkoholį

„Giminių“ ir kitų populiarių serialų aktorius Petras Dimša po avarijos aiškino, kad sustreikavo jo širdis, todėl jis neva vartojo „Gudobelių ekstraktą“. Aktorius neigė gėręs degtinę ar kitą alkoholį, tačiau po avarijos pripūtė 1,67 promilės. Vėliau aiškino, kad vaikiną parbloškė net ne jis...

Dėstydamas savo argumentus P.Dimša siūlė žurnalistams praskiesti „Gudobelių ekstrakto“ buteliuką vandeniu – neva gausis beveik puslitris degtinės.

Bandydami pagauti P.Dimšą meluojant, žurnalistai pasiūlė jam prieš kamerą išgerti tris gurkšnius minėto ekstrakto ir po to papūsti į alkosteterį.

Aktorius sutiko, bet su sąlyga, kad tokiam eksperimentui leidimą duos teisėja...

Todėl žurnalistams liko tik viena išeitis – atlikti šį eksperimentą patiems. Kaip tarė, taip padarė. Zyza prieš kamerą išgėrė pusę buteliuko širdininkų ekstrakto, palaukė 15 minučių (taip reikalauja instrukcija) ir papūtė policininkams į alkotesterį.

Rezultatas nustebino – aparatas rodė nulius.

15min.lt

Naujausi straipsniai