Ekranų nepasiekę „Gauto iškvietimo 3“ siužetai prajuokins net didžiausią paniurėlį: žiūrėkite vaizdo siužetą

„Gautas iškvietimas“ / Nepanaudoti filmo kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-27 09:41
Jau spalio 7-ąją kino ekranus pasieks nuotaikinga Tado Vidmanto juosta „Gautas iškvietimas 3“. Kino kūrėjai jau dabar žada – nauja juodojo humoro komedijos dalis daugelį prajuokins iki ašarų.

Tačiau kad ir kokie smagūs būtų siužetai, ne ką mažiau intriguoja ir tai, kas liko už kadro.

Žmonės.lt kviečia skaitytojus pamatyti scenas, kurios nepasiekė filmo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tadas Vidmantas apie „Gautą iškvietimą 3“ – juodąjį humorą, Joną Valančiūną ir žmonos palaikymą

Vienoje jų – jau po pirmos filmo dalies žiūrovų simpatijas pelniusi Inetos Stasiulytės ir Timūro Augucevičiaus ekipažo porelė iš arčiau parodo, kaip vyksta jų gyvenimas tuomet, kai jiedu nedirba. O juk buitinės, namuose filmuotos situacijos neretai tokios komiškos dėl to, kad yra itin artimos daugeliui iš mūsų.

Humoro nestokoja ir Vaidoto Grincevičiaus ir Giedriaus Sasnausko duetas. Į filmą nepateko ir scena, kur jie ieškodami elektros tinklo telefonui įkrauti įsiveržia į ligoninės palatą ir galiausiai bando gaivinti čia mirštantį žmogų.

Apie filmą „Gautas iškvietimas 3“

„Super“, „geriausias filmas pasaulyje“, „Kada bus parsisiųsti?“ – tokie epitetai lydėjo kontroversišką, nevienareikšmių vertinimų sulaukusį pirmąjį pilno metro Tado Vidmanto filmą „Gautas iškvietimas“. Nepraėjus nei metams, į ekranus atkeliauja trilogiją užbaigianti antra serijos dalis – „Gautas iškvietimas 3“.

7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Neoficialiu komisariato šūkiu iš „Ginti, saugoti, padėti“ virtus „Pirkti, leisti, iššvaistyti“, pradeda aiškėti, kad laimės už pinigus nenusipirksi. Tačiau tai nereiškia, kad bandyti neverta.

Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacijas, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna. Ar pinigai pakeičia žmones? Kuri pareigūnė laukiasi? Ar tikrai naujojo filmo pabaigos sulauks ne visi pamilti personažai?

Visa tai kūrėjai žada atsakyti dar smagesniame, dar įspūdingesniame ir dar daugiau žvaigždžių turinčiame vienintelės policijos komedijos Lietuvoje tęsinyje „Gautas iškvietimas 3“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai