Eimutis Kvoščiauskas pateko į autoįvykį: „Vakar mūsų gastrolės baigėsi taip“

Eimutis Kvoščiauskas pateko į autoįvykį / Eitvydo Kinaičio ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas pasidalijo liūdna žinia. Po gastrolių jis pateko į autoįvykį. Vyras portalui Žmonės.lt papasakojo, kada ir kur įvyko avarija ir pranešė, jog nei vienas kolega nenukentėjo.

Žinia apie avariją Eimutis Kvoščiauskas pasidalijo savo instagramo istorijoje.

„Vakar mūsų gastrolės baigėsi taip. Ačiū Dievui, visi sveiki. Apart busiuko ir stirnino. O jis buvo labai didelis. Būkit saugūs kelyje ir lai visus saugo angelai“, – rašė E.Kvoščiauskas.

Eimutis Kvoščiauskas pateko į autoįvykį / Instagram nuotr.

Portalas Žmonės.lt susisiekė ir su aktoriumi. Eimutis tikino, jog džiaugiasi, kad viskas laimingai baigėsi. Avarija įvyko apie 23 valandą.

„Su nauju spektakliu „Kažkas čia ne taip“ gastroliuojame po visą Lietuvą. Vakar naktį važiavome iš Klaipėdos ir ties Žiežmariais į kelią išbėgo didelis stirninas. Jis iššoko į gatvę, nors ir buvo aptvarai. Šalia važiavo ir automobilis, bet mūsų vairuotojas meistriškai suvaldė autobusą ir viskas baigėsi be didesnių pasekmių. Tiek priekyje sėdėjusi kostiumininkė, tiek vairuotojas, tiek kolegos išvengė sužalojimų. Tik labai liūdna ir baisu, kad tokia realybė“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Kvoščiauskas.

Vieni kolegos įvykio metu, kaip teigė aktorius, miegojo, kiti – naršė telefone, tarp jų ir pats Eimutis. „Dar buvau su ausinėmis, nes tuo metu mokiausi tekstą, tai man šiek tiek sumažėjo tas garsas. Iš pradžių nesupratau, kas čia įvyko ir į ką trenkėmės. Bet viskas gerai baigėsi, tas svarbiausia“, – pridėjo pašnekovas.

Skaitykite daugiau