„Eilinio Elito“ aktorius Audrius Bružas: „Mes konkurentų neturime, taip ir parašykite“

Šarūnas Datenis, Kirilas Glušajevas, Dmitrijus Golovanovas, Audrius Bružas ir Martynas Nedzinskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2013-04-04 11:32
Ketvirtadienio rytą „Eilinio Elito“ aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Dimitrijus Golovanovas ir Šarūnas Datenis žiniasklaidai pristatė savo žvaigždžių alėją, planuojamą koncertinį turą ir šmaikščiai papasakojo patys apie save.

Vienoje iš sostinės „Coffee Inn“ kavinių vykusio susitikimo metu, kaip ir buvo galima tikėtis, netrūko geros nuotaikos ir netgi dainų.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, ketvirtadienio rytą susitikimo vieta buvo netikėtai pakeista. Kadangi naktį į Vokiečių gatvėje esančią „Coffee Inn“ kavinę buvo laužtasi ir buvo išdaužtas durų stiklas, spaudos konferencija perkelta į Vilniaus gatvėje esančią kavinę.

„Turbūt pirmą kartą susirinko tiek nedaug, tiek mažai, bet patys ištikimiausi, geriausi ir svarbiausi“, – susirinkusius žiniasklaidos atstovus sveikino „tėvu“ pavadintas K.Glušajevas. Pasak jo, „Eilinis Elitas“ subūrė geriausius Lietuvos vyrus.

„Kiekvienas yra geriausias savo srityje, pasižymi ypatingais sugebėjimais. Štai Šarūnas mūsų grupėje atsirado dėl to, kad kiekvienoje grupėje reikia turėti seksualų ir patrauklų bičą. Mes peržiūrėjome Lietuvos aktorių sąrašą, išrinkome kandidatus ir visos Lietuvos moterys nuo 18 iki 30 metų balsavo, koks vyras gražiausias“, – apie Š.Datenį kalbėjo aktorius.

„O Audrius yra sveiko gyvenimo būdo vadybininkas, kuris yra dar ir puikus gitaristas, grojantis tiek akustine, tiek elektrine gitara. Ir visoms Lietuvos paauglėms ir senmergėms gerai žinomas Martynas – auksinis jaunikis. Gal nori ką nors perduodi savo gerbėjoms? Ypač klaipėdietėms“, – paklausė K.Glušajevas. „Aš dar jaunas“, – ištarė aktorius.  

„Dima yra kertinis akmuo, bet apie jį informacijos nėra, neturime netgi mes. Tai – žmogus paslaptis, klavišinių virtuozas“, – paskutinį grupės narė pristatė K.Glušajevas.

A.Bružas, paklaustas, ar nemato Lietuvoje konkurentų, kitų elito atstovų, nusijuokė: „Mes konkurentų neturime, taip ir parašykite.“

Tiesa, pristatymo pabaigoje grupės nariai pabrėžė, kad nereikia į jų personažus žiūrėti rimtai. „Jeigu rimtai, nežiūrėkite į „Eilinį Elitą“ rimtai“, – sutartinai sakė aktoriai.

K.Glušajevas gerbėjams, kurie ketina dalyvauti jį koncertuose, atskleidė paslaptį. „Grandiozinio turo koncertuose gerbėjai galės išvysti dar vieną žmogų, kurio šandien nėra. Tai bus siurprizas. Niekas nėra regėjęs vienoje scenoje aktorių, profesionalus džiazmeno ir ne vienkartinio beatboxo čempiono. Kas domisi, tas žinos, kas jis”, – intrigavo aktorius.

Po spaudos konferencijos „Eilinis Elitas“ pakvietė į Gedimino prospektą, kur prie Vinco Kudirkos paminklo atidarė žvaigždžių alėją, kurioje „sužibo“ ir jų žvaigždės.  

Gerbėjai „Eilinio Elito“ pasirodymus galės išvysti balandžio 6 dieną Klaipėdoje, balandžio 18 dieną Klaipėdoje, balandžio 19 dieną Kėdainiuose, balandžio 20 dieną Kaune ir balandžio 21 dieną Vilniuje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai