Eidminas Zaksas: kiekvienas gali suvilioti svajonių moterį, raktas – instinktai, trauka, komfortas

Jis ir Ji / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-11-23 19:04
Bendraujant su moterimi, būtina joje įjungti tris traukos jungiklius: instinktus, emocijas ir protą. Kaip tai padaryti? Pataria Viliojimo ekspertas Eidminas Zaksas.

Pirmasis ir primityviausias jungiklis – instinktai

Per pirmąsias 30 pažinties sekundžių žmogus pasąmoningai padaro apie 30 išvadų apie kitą žmogų. Esu tikras, kad nereikia nė sekundės daugiau, jog moteris nuspręstų: gultųsi su tavimi į lovą ar mieliau užrūdytų sendama. Fizinis patrauklumas nuo mūsų pačių priklauso ne itin. Jei chemija tarp dviejų žmonių nesuveikė, tai nieko nebepadarysi. Tačiau, kaip ten bebūtų, tobulėti galima ir kitaip nei mokykloje, gyvenime namų darbus reikia daryti.

Instinktyvus potraukis susideda iš trijų dalių: išvaizdos, kvapo ir kūno kalbos.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Išvaizda. Kaip tapti stilingu nedetalizuosiu, tai atskiros knygos tema, tiesiog pasakysiu labai paprastai: vyrui nereikia būti labai gražiam. Taip, moters grožis tau yra būtinybė, tačiau moteriai tavasis – tik papildomas privalumas, o kartais – net trūkumas. Nė viena moteris nenori jaustis mažiau graži už savo vyrą.

Tavo išvaizda moteriai yra tas pats, kas moters finansinis potencialas tau: būtų gerai, kad ji galėtų savimi pasirūpinti, tačiau tai didelės reikšmės nesudaro. Be to, jeigu ji bus gerokai turtingesnė, jausiesi diskomfortiškai. Taigi nusišluostyk batus, nusipirk gerus džinsus, užsivilk vienspalvius marškinius, pasidaryk šukuoseną ir viskas – stiliaus kartelė peršokta.

Kvapas. Išsirinkti tinkamą kvapą yra ne trumpas, tačiau labai paprastas procesas: tiesiog nepraeik pro kvepalų parduotuvę nepasikvėpinęs riešų skirtingais kvapais, na ir, aišku, klausk kiekvienos sutiktos moters nuomonės. Kai atrasi sau tobulai tinkantį kvapą lūpos pabrinks ne vienai.

Kūno kalba. Štai ši už instinktyvų potraukį atsakinga sudedamoji dalis yra svarbiausia ir, deja, sunkiausiai lavinama. Tačiau keistis tikrai įmanoma:

1. Pats paprasčiausias būdas – perskaityti knygą apie kūno kalbą (pvz.: Allan ir Barbara Pease – „Kūno kalbos vadovas“). Iš knygos tikėtis reikėtų mažiausiai. Tačiau sąmoningai suprasti, kas ir kaip – tikrai pravartu.

2. Didžiausia problema su kūno kalba yra ta, kad jos suvaidinti praktiškai neįmanoma. Net jei moteris sąmoningai nepastebės, kad vaidini, pasąmoningai nepatiksi ir jos netrauksi. Tad efektyviausias būdas mokytis reikalauja pakankamai daug pastangų ir laiko. Tas būdas – apsupti save patraukliais žmonėmis, į kuriuos norėtum lygiuotis. Bene didžiausią įtaką kūno kalbai daro žmonių idealai. Kiemo geziukas negimė su pažastų uždegimu. Manekenė nepradėjo vaikščioti kryžiuodama kojas. Žmonės pasąmoningai stebi savo idealus ir iš jų mokosi. Taigi, labai paprasta – nuolat būk tarp patrauklią kūno kalbą turinčių žmonių ir pamažu tavo kūno judesiai darysis patrauklesni.

3. Ir, aišku, trečiasis labai svarbus kūno kalbos tobulinimo būdas – sportas. Savo viešnagės Lietuvoje metu Jeanas-Claude'as van Damme pasakė: „Pradėjau sportuoti, į mane pradėjo žiūrėti merginos“. Stiprūs raumenys labai pakeičia žmogaus laikyseną, o tai suteikia daug patrauklumo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kitas puikus įrankis – bendros ateities prielaidos. Jei ketini po pusmečio bėgti maratoną, savo draugei pasakyk: „Ieškok sportinių batelių. Užregistravau ir tave.“ Tai ženklas, kad ketini įsipareigoti, o tai moteriai itin svarbu.

Beje, sportuoti rekomenduoju kovos menus. Nueiti į „kačelkę“ kur kas paprasčiau, ten neprasileidi iš kojos į galvą, nereikia raminti savo ego, netenka bijoti, tačiau kovos menų mokėjimas suteikia labai daug vertingo pasitikėjimo savimi. Vienas didžiausių moters poreikių yra saugumas. Jei mokėsi kovoti, moteris bent fiziškai šalia tavęs jausis saugi. Beje, sporto klubą rekomenduoju rinktis ne pagal gyvenamą vietą, o pagal trenerį.

Moters tikrinimas, pripažinimo nerodymas, kandus humoras – visi šitie, neseniai pasaulyje paviešinti metodai yra tai, kas pastarąjį dešimtmetį pakeitė daugybės vyrų gyvenimus.

Antrasis jungiklis – emocijos

Moteris nori jausti džiaugsmą, nuostabą, smalsumą, viltį, aistrą, euforiją, geismą, laimę, meilę, įsimylėjimą, pagarbą, troškimą, ramybę, palaimą ir dar begalę kitokių, tik jai suprantamų, teigiamų emocijų. Pastebiu, kad kaip tik štai čia yra dažniausia vyrų problema. Moterys nori jausti, bet dažnas vyras jaučia tik dvi emocijas – sekso ir maisto alkį. Oj, pervertinau, juk tai viena ir ta pati emocija tiesiog skirtinguose kontekstuose. O gal net ne emocija?

Dažnas vyras galvoja, kad viliodamas moterį vietoje to, kad joje įjungtų tinkamą jausmą, jis turi pateikti tinkamą loginį paaiškinimą. Kai mergina paklausia: „Ar skaitai knygas“ vietoje to, kad žaismingai išsisuktų paklausdamas „O ar tu programuoji PHP?“, jis pradeda pateikinėti loginius paaiškinimus: „Aš mokausi iš žmonių.“ Gerai dar, kad ne iš dinozaurų.

Tačiau gera žinia ta, kad kurti emocijas galima išmokti ir tai gana paprasta. Sakydamas „paprasta“ nekalbu apie magišką visiems atvejams tinkančią frazę, kurią išmokus visas gyvenimas nusidažys dažais. Visgi dirbti reikės. Tačiau pastebimi rezultatai gali pasirodyti jau vos po kelių savaičių.

Taigi, ką daryti, kad išmoktum sukurti reikiamas emocijas? Labai paprasta – ieškoti žinių ir tas žinias taikyti praktikoje.

Sužinok, kad patrauklus yra tas, kuris renkasi, taigi vietoje to, kad mėgintum įtikti, tikrink merginą, ar ji įtinka tau. Tarkime, jeigu pasako, kad jai labai patinka, kai žmonės aukoja labdarai, nepulk girtis, kad ir tu nuolat aukoji. Verčiau įtariu balso tonu pasidomėk: „Tai kada paskutinį kartą aukojai? Kiek? Penkis litus?“.

O po to žaismingai pasišaipyk: „Mmm… Labai didelė auka. Dar truputis ir aplenksi Adamkienę.“ Jei moterį tikrinsi ar ji tau patinka, demonstruosi, kad turi aukštus standartus, nerodysi pripažinimo – sužadinsi viltį.

Suprask, kad bendravimo pradžioje moteriai reikia pasakyti ne: „Tu esi mano svajonių deivė, jei tik panorėsi vidurnaktį kelsiuosi ir atvažiuosi iškelti tavo katės iš medžio“, o: „Tu tikra problema, mums nieko neišeitų.“ Jei moteriai pasakysi: „Nesigulsiu su tavimi į lovą“ arba „Mes netinkame vienas kitam. Likime draugais“ – sužadinsi jos troškimą. Taigi siųsk apgaulingus signalus.

  • Neatsakinėk į klausimus – sukelsi smalsumą.
  • Sulaužyk taisykles – pažadinsi aistrą.
  • Juokauk, būk žaismingas – ji džiaugsis.
  • Flirtuok – aktyvuosi geismą.

Visos šitos technikos, kurios sužadina moters emocinį potraukį, yra labai lengvai išmokstamos. Jei jų išmoksi, nereiškia, kad tapsi kitu žmogumi, nereiškia, kad pradėsi apsimetinėti tuo, kuo nesi. Tiesiog, kai pabandai tai, kas veiksminga, vėliau tai tampa tavo natūralia elgsenos dalimi.

Moters tikrinimas, pripažinimo nerodymas, kandus humoras – visi šitie, neseniai pasaulyje paviešinti metodai yra tai, kas pastarąjį dešimtmetį pakeitė daugybės vyrų gyvenimus. Aišku, tai nėra kažkokia naujovė, panašiais principais kai kurie vyrai naudojosi jau prieš šimtus metų. Tačiau taip elgėsi tik retas. Jei tokiu nebuvai ir toks nebuvo tavo geriausias draugas, negalėjai girtis pasisekimu tarp moterų. Dabar viskas pasikeitė. Kiekvienas norintis gali išmokti suvilioti moterį.

Kitas puikus įrankis – bendros ateities prielaidos. Jei ketini po pusmečio bėgti maratoną, savo draugei pasakyk: „Ieškok sportinių batelių. Užregistravau ir tave.“ Tai ženklas, kad ketini įsipareigoti, o tai moteriai itin svarbu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Trečiasis jungiklis – racionalusis potraukis

Tie, kuriems šioje srityje nesiseka, dažniausiai vadinami lovelasais. Jie nuolat turi merginų, tačiau nesugeba užmegzti ilgalaikių santykių. Moterys tokiais nepasitiki, nemato su jais šviesios ateities. Gera žinia ta, kad racionalųjį potraukį galima išmokti sukurti ir lygiai taip pat lengvai kaip ir emocinį.

Kitas puikus įrankis – bendros ateities prielaidos. Jei ketini po pusmečio bėgti maratoną, savo draugei pasakyk: „Ieškok sportinių batelių. Užregistravau ir tave.“ Tai ženklas, kad ketini įsipareigoti, o tai moteriai itin svarbu.

Visiems puikiai žinomas komforto kūrimo įrankis – panašumų atskleidimas. Kiekvienas mėgstame pabrėžti tai, kad su patinkančiu žmogumi esame panašūs. Tačiau labai dažna klaida yra ta, kad vyrai tai daro per anksti – tuomet, kai dar nėra sukūrę emocinio potraukio.

Kitas puikus įrankis – bendros ateities prielaidos. Jei ketini po pusmečio bėgti maratoną, savo draugei pasakyk: „Ieškok sportinių batelių. Užregistravau ir tave.“ Tai ženklas, kad ketini įsipareigoti, o tai moteriai itin svarbu.

Pasakyk komplimentą – tai ženklas, kad ji tau ypatinga ir kad kitos neieškosi.

Būk džentelmeniškas – jai tai signalas, kad gerbsi ir saugosi.


Taip pat veiksmingi būdai sukurti racionalų potraukį yra nuoširdumas ir silpnybės atskleidimas. Moteris nori žinoti, kad su ja esi atviras ir tikras. Jei supras, kad ja pasitiki, pasitikėti tavimi pradės ir pati.

Pats svarbiausias racionaliojo potraukio komponentas – gyvenimo tikslas. Arba, kitaip sakant, potencialas uždirbti pinigus, būti reikšmingam ir reikalingam visuomenei.

Kiekviena moteris nori prasidėti tik su genties lyderiu. Tai jai užtikrina jos pačios ir jos palikuonių saugią ateitį. Kiek esu buvęs pasimatymuose, nei vienas nepraėjo be klausimo „Tai ką veiki gyvenime?“. Negalėdavau sakyti, kad rašau knygą apie moterų viliojimą, tad sakydavau: „Esu profesionalus šokinėtojas ant čiužinių.“ Moterims tas atsakymas tikdavo, nes jos suprasdavo, kad nė kiek nepergyvenu, jog galiu neįtikti.

Tačiau tiesa yra tokia, kad jei moteris siekia finansiškai pilnaverčio gyvenimo ir jeigu tokiai būčiau pasakęs, jog dirbu fūros vairuotoju, tai kad ir koks nuostabus bebūčiau, į antrą pasimatymą neateitų. Gera žinia ta, kad nėra labai svarbu, kiek šiuo metu uždirbi.

Protingai moteriai kur kas labiau rūpi ne dabartinis piniginės storis, o potencialas tą piniginę pripildyti. Aišku moterims reikia ne vien pinigų. Taip pat labai patrauklu yra statusas ir valdžia, kurie dažniausiai atsiranda, jei turi gyvenimo tikslą.

Dar vienas labai svarbus racionaliojo potraukio komponentas – vertybės. Kad partneriai galėtų sukurti darnius santykius, turi sutapti jų požiūris į laisvalaikio leidimą, pareigų pasiskirstymą, vaikus, finansus ir kitus svarbius gyvenimo aspektus. Tačiau vertybės yra tai, ko tobulinti nė vienam nereikia. Svarbu atrasti tuos pačius dalykus vertinantį partnerį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Reikia tik vieno

Labai paprasta – tam, kad suviliotum moterį, turi įjungti tris jungiklius. Užtenka vieno neįjungti ir nieko gero neišeis. Jeigu tavo galva neplauta, drabužiai persismelkę cigarečių dvoku, tai apie kokią moterį gali eiti kalba? Jeigu esi gražus, šmaikštus, bet valgai iš tėvų kišenės, o galvoje tolimiausias tikslas yra kito penktadienio balius, tai nesitikėk, kad moteris su tavimi susies savo ateitį.

Protingai moteriai kur kas labiau rūpi ne dabartinis piniginės storis, o potencialas tą piniginę pripildyti.

Jei esi protingas, perspektyvus, bet šalia tavęs stipriausia moters išreikšta emocija yra suvaidinta šypsena, skirta tam, kad neįskaudintų tavęs dėl tik tau vienam juokingo juokelio, tai nesistebėk, kad po pasimatymo ta mėlynakė tapo labai užimta savo katytės priežiūra.

Kaip ten bebūtų, kokių bėdų beturėtum, gali išmokti įjungti kiekvieną iš trijų traukos jungiklių. Esu ne tik girdėjęs, bet ir žinau savo pažįstamų žmonių istorijų, kai neįgalūs vyrai susiranda patrauklias moteris. Kalbant apie emocijas, buvau vienas iš tų, kurie vaikystėje buvo įsitikinę, kad gerti iš taurės ar bambalio – skonis yra tas pats, nes juk gėrimą geri tą patį.

Tačiau pasistengiau ir labai greitai išmokau moterį prajuokinti, sudominti, erzinti ir kitaip emociškai stimuliuoti. Jei nemoki sukurti komforto, tai taip pat nėra problema. Net didžiausi plevėsos vieną dieną atranda tikslus ir susiranda rimtas merginas. Vieną dieną striptizo šokėjas, kitą – šeimyniškas tėtis. Galima keistis, galima visko išmokti.

Jei nori susirasti savo svajonių merginą, tačiau tai nepavyksta, nereikia kaltinti už tave patrauklesnių draugų, nereikia sakyti, kad „nepaeina korta“, nereikia manyti, kad kalti genai ar lemtis. Reikia prisiimti atsakomybę sau, išsiaiškinti, ką darai ne taip ir imtis veiksmų. Viskas labai paprasta: kiekvienas patinas gali tapti vyru ir kiekvienas vyras gali suvilioti savo svajonių moterį. Reikia tik vieno.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai