Egzotiškos Radvilės Labutytės atostogos: „Tailandas – tobula vieta poilsiui, sportui ir meditacijai“

Radvilė Labutytė Tailande / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Aistė Simėnaitė
Publikuota: 2017-06-29 13:59
Tailandas šiemet – tikras poilsiautojų magnetas. Nuostabaus grožio gamtai ir egzotiškoms patirtims neatsispyrė ir glaustinukių „Provocateur“ kūrėja Radvilė Labutytė.

„Pasirinkau poilsį Tailande, nes pastaruoju metu mane labai sudomino meditacija, jau kurį laiką užsiimu tailandietišku boksu. Todėl būtent Tailandas pasirodė tiesiog tobula vieta poilsiui, sportui, meditacijai, o nuostabi gamta tapo puikiu fonu fotosesijai su naujausiais „Provocateur“ kūriniais,“ – pasakojo mergina.

Radvilė apsilankė Pukete, Krabi salyne bei Ko Yao Noi saloje. „Labiausiai įsiminė laukiniai gyvūnai: laukinės beždžionėlės saloje, milžiniški ropliai, vadinami drakonais – jų ilgis siekia net keletą metrų! Žinoma, mėgavausi ir tailandietišku maistu bei masažais. Geresnio nei ten, nesu niekur patyrusi,“ – pasakojo kūrėja.

Tiesa, ne visi kelionės įspūdžiai buvo tokie nuostabūs. „Mane labai nemaloniai paveikė moterų išnaudojimas ir vaikų prostitucija,“ – teigė su kultūriniais skirtumais susidūrusi moteris.

Artimiausiuose Radvilės kelionių planuose: Beirutas, Zanzibaras ir Balis. Taip pat pasibaigus vasarai ji keliaus į Kolumbiją, kur turi sutartį su modelių agentūra. „Visą šaltąjį laikotarpį praleisiu keliaudama ir dirbdama modeliu, o ateinančiam pavasariui galvoje jau bręsta naujo verslo planai,“ – paslaptingai užsiminė Radvilė Labutytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai