Egzotiškas vakaras: šilką demonstravo Lina Anušauskienė, apie prabangią kosmetiką pasakojo Aušra Štukytė

Lina Anušauskienė, Anžela Adamovič, Aušra Štukytė / Robertino Valiulio nuotr.
AA

Sostinės muzikiniame viešbutyje „Comfort Hotel LT Rock’n’Roll” penktadienio vakarą vyko egzotiškų atspalvių ir potėpių kupinas vakaras.

Renginyje dalyvavo aktorės Aušra Štukytė ir Gabija Jaraminaitė, atlikėja Anžela Adamovič su mama, tapytojas Simonas Gelminauskis, kultūros vadybininkė Lina Anušauskienė, floristė Inesa Borkovska, verslo įvaizdžio konsultantė Alvyda Jasilionytė, advokatė Eglė Mockienė, verslininkai Jolanta Tūraitė ir Edmondas Babenskas, valdininkė Daiva Krivickienė bei kt.

Renginio metu žinomos moterys drauge su menininke Jolita Gyliene tapė paveikslą ant šilko, susipažino su Izraelio Negyvosios jūros kosmetikos grožio ritualais bei išmaniosiomis apyrankėmis.

Vakaro svečiai klausėsi keliautojo, verslo konsultanto Dariaus Radkevičiaus įspūdžių iš kelionės po Pietų Azijoje įsikūrusį Butaną, vadinamą laimės šalimi.

Egzotiško vakaro akimirka / Robertino Valiulio nuotr.

Muzikiniame viešbutyje vykusio renginio metu menininkė J.Gylienė, dar žinoma kaip prekės ženklo „Jolitos Šilkai” įkūrėja, surengė savo autorinių darbų parodymą. Tapyto šilko skraistes ir palaidines demonstravo trys skirtingų tipažų moterys, įkūnijusios meno mūzas.

Kultūros vadybininkė L.Anušauskienė spinduliavo elegancija ir santūrumu, džiazo atlikėja Milda Arčikauskaitė skleidė egzotikos ir charizmos aurą, balerina Ramona Rubytė – romantikos ir jausmingumo.

Demonstruojant meno kūrinius gyvai grojo smuiko virtuozas, balerinos R.Rubytės tėvas – Sigitas Rubis. Modeliams specialų rytietišką makiažą ir šukuosenas kūrė meistrė Gintarė Tamulevičienė. Įdomu tai, kad renginio metu visi norintys, padedant menininkei J.Gylienei, galėjo išmokti tapybos ant šilko pradmenų. Taip vakaro metu gimė įspūdingas ekspromtinis kūrinys, kuriame savo potėpius paliko aktorė G.Jaraminaitė ir D.Krivickienė.

Vakaro metu buvo pristatyta natūrali Izraelio Negyvosios jūros kosmetika moterims ir vyrams. Savo įžvalgomis apie natūralią kosmetiką dalijosi ir aktorė A.Štukytė.

Egzotiško vakaro akimirka / Robertino Valiulio nuotr.

„Tarp kolegių aktorių greitai pasklinda žinios apie dėmesio vertas mados ar grožio naujienas. Neslėpsiu, man apie Izraelio kosmetiką papasakojo kolegė, aktorė Aurelija Tamulytė ”, – prisipažino A.Štukytė, gyvenime vertinanti tuos grožio ritualus, kurie suteikia pasimėgavimo jausmą.

Aktorė sakė laisvadieniais leidžianti sau ilgiau pamiegoti be žadintuvo, neskubėdama mėgaujasi rytine kava, mėgsta pasilepinti vonioje su grožio kauke ant veido. Darbo dienomis A.Štukytė naudoja kokybiškos kosmetikos priemones, kurios akimirksniu suteikia odai spindesio, energijos, švytėjimo, apsaugo nuo streso.

Lektorius D.Radkevičius, garsėjantis filosofinėmis įžvalgomis apie verslą, renginio metu pristatė savo naujausios knygos „Belaukiant aukso amžiaus” popierinę versiją. Elektroninė šios knygos versija buvo pristatyta praėjusių metų rudenį.

Egzotiško vakaro akimirka / Robertino Valiulio nuotr.

„Mintys išleisti šią knygą gimė keliaujant. Norėjau aprašyti ir paaiškinti kelią, kuriuo ėjau pats. Ši knyga tam, kad žmonėms kiltų klausimai, jie pradėtų ieškoti atsakymų ir judėti kitu keliu, nei juos stumia aplinka ar vyraujanti kultūra“, – sakė D.Radkevičius, tituluojamas vienu geriausių verslo lektorių Lietuvoje. Vakaro svečiai, norėję įsigyti knygą su autoriaus autografu, buvo maloniai nustebinti, gavę ją, įsuktą į himalajišką skarą ir pažymėtą vienuolyno laimės įspaudu.

Šių metų pradžioje keliavęs po Butaną D.Radkevičius lietuviams parvežė gerų žinių, kad svarbiausia reikia jaustis laimingu. „Butanas ir jo karalius didelį dėmesį skiria šeimos laimei ir jos puoselėjimui, netgi yra organizuojami laimingiausios šeimos rinkimai”, – kelionės įspūdžiais dalijosi verslo konsultantas, įsitikinęs, kad tikrų žinių žmogus gauna tik kelyje. Artimiausiu metu D.Radkevičius planuoja išvyką į Mustango karalystę, po kurios žada pristatyti antrąją šios knygos dalį.

Egzotiškas vakaras Vilniuje: knygos pristatymas, prabangi kosmetika, šilko demonstravimas (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau