Eglijos Vaitkevičės mylimasis Laimas neskiria vištienos nuo avienos

Eglijos Vaitkevičės mylimasis Laimas Fergizas (kairėje) bandė atskirti skirtingas mėsos rūšis / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-08 15:38
Jau šį penktadienį LNK televizijos laidoje „Mano vyras gali“ pasirodys viena ekstravagantiškiausių šalyje porų – burleskos pradininkė Lietuvoje Eglija Vaitkevičė ir jos mylimasis verslininkas Laimas Fergizas.

„Pasaulyje nėra tokio vyro, kuriam moteris neturėtų už ką atkeršyti“, – laidos vedėjai Natalijai Bunkei atviraus Eglija. Keršydama už visus praeities nuotykius tituluota Lietuvos ponia nusiųs savo vyrą Laimą į užduotį, kurioje jam teks užrištomis akimis atpažinti devynias mėsos rūšis iš dešimties.

Gurmanas Laimas Fergizas džiaugsis užduotimi ir bandys ją atlikti itin krupščiai. Deja, skanaudamas mėsą be įrankių, o tiesiog pirštais, ir lėtai ją uostydamas, vyras susikirs ties paprasčiausia vištos blauzdele. „Manau, kad čia aviena“, – užtikrintai sakys verslininkas. Ar šis sprendimas bus lemtingas garsiai Kauno porai?

Ne ką mažesnė staigmena žiūrovams bus ir tai, kad vaikinų grupės „Pikaso“ narys Deividas negali atpažinti Andriaus Mamontovo dainos be melodijos. Į muzikinę užduotį jį siuntusi mylimoji Agnė garantuos, kad jaunam atlikėjui bus paprasta įvardinti devynias populiarias dainas, kai dainos tekstas skaitomas kaip eilėraštis. Eiles skaitys aktorius Mantas Stonkus. Ar Deivido mylimoji nepervertins savo vyro galimybių?

Emocijų puota penktadienio vakarienei laidoje  „Mano vyras gali“ jau šį penktadienį, 19.19 val., per LNK. Dėmesio! Kokie išbandymai teks laidos dalyviams, galite nulemti ir jūs. Siūlykite užduotis šio straipsnio komentaruose arba siųsdami laišką el. pašto adresu uzduotis@15min.lt

Laidų „Mano vyras gali“ archyvą rasite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai