Eglija Vaitkevičė meta iššūkį seksualiajai Kylie Minogue: kuri iš jų karštesnė?

Kylie Minogue, Eglija Vaitkevičė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-30 18:20
Liko vos mėnuo iki Kylie Minogue koncerto Lietuvoje. Viena populiariausių popmuzikos atlikėjų žada ne tik profesionalią muzikinę programą, bet ir gundantį, erotikos elementų kupiną šou. Viliokiški, klubus atidengiantys šortukai, liemenį išryškinantis korsetas, vadinamieji batai-žudikai – tobulomis kūno formomis galinčiai pasigirti 46-erių Kylie toks atviras įvaizdis – ne naujiena.

Po to, kai žiniasklaidoje ėmė mirgėti provokuojančios dainininkės nuotraukos iš koncertinio turo „Kiss Me Once“, burleskos šokėja, verslininkė Eglija Vaitkevičė nusprendė mesti iššūkį pačiai Kylie.

Socialiniame tinkle ji paviešino nuotrauką, kurioje ji ir australų kilmės dainininkė Kylie atrodo lyg dvynės: abi apsirengusios vizualiai vienodais kostiumais, abiejų šukuosenos panašios, batai – lyg iš tos kolekcijos.

„Kylie Minogue vs Eglija. Who is hot?“, – retoriškai savo draugų ir gerbėjų socialiniame tinkle paklausė Eglija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Esu pirma, kuri Lietuvoje pradėjo burleskos stiliaus pasirodymus. Tai buvo mano vienas pirmųjų įvaizdžių, taip atrodžiau prieš trejus metus“, – apie savo pačios kurtą kostiumą nuotraukoje portalui Žmonės.lt pasakojo Eglija.

Ji neslepia esanti didelė dainininkės gerbėja, todėl spalio 31-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančio koncerto laukia su nekantrumu. „Kylie Minogue mane įkvepia jau 14 metų. Turiu visus jos albumus, mintinai moku visas jos dainas. Buvau jos koncerte Vilniuje 2011 metais, būsiu ir šiemet“, – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Eglija juokiasi, kad ji su Kylie jaučiasi turinti šį tą panašaus. Pasak jos, jei Kylie pamatytų jos kurtus kostiumus, tikrai neliktų jiems abejinga. „Manau, jai labai patiktų“, – linksmai pasakojo ji.

Paklausta ar norėtų savo burleskos šokiais apšildyti Kylie pasirodymą, Eglija atsakė: „Aš labiau mėgstu dainuoti, o šokis man tik priedas prie dainų. Tačiau aš dainuoju ne prasčiau už ją! Tik mano visos dainos retro stiliaus, Marilyn Monroe ir Franko Sinatros laikų“, – tikino Eglija.

Tokį varžymąsi Eglija vadina smagiu žaidimu, tačiau neabejoja – daugelyje sričių ji ne ką prastesnė nei Kylie. Ką apie tai manote jūs?

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai