Eglija Vaitkevičė: „Lietuvių vyrai manimi naudojosi. Buvau pažadėjusi su jais neprasidėti“

Eglija Vaitkevičė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-15 15:31
„Per vienerius metus mano gyvenimas apvirto aukštyn kojomis“, – taip savo pokyčius LNK laidoje „Nuo... Iki...“ apibūdino 45-erių tituluota Kauno ponia, burleskos pradininkė Lietuvoje, Eglija Vaitkevičė.

Pastaruosius metus moteris su dviem dukromis – 22-ejų Greta, ir 17-os Klaudija gyvena ir dirba Londone. Įsimylėjusi ir labai laiminga – taip šiandien galima būtų apibūdinti Egliją.

Moteris sako, kad tik dabar, po persikėlimo į Angliją praėjus metams, jaučiasi rami, atsipalaidavusi, jai nebereikia skaičiuoti kiekvieno cento, nebereikia ko nors vaidinti ar apsimetinėti.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Pagaliau galiu būti savimi, nesulaukdama aplinkinių patyčių ir smerkiančių žvilgsnių“, – sako Eglija. Ji papasakojo, kodėl gyvenimas Lietuvoje tapo nepakenčiamu, kodėl pažadėjo sau niekada neprasidėti su lietuviais vyrais, bet ir apie šiltus jausmus gerokai vyresniam mokslininkui, paskatinusiam persikelti gyventi į Londoną.

Eglija papasakojo, kad ją emigruoti paskatinęs vyras, pasiturintis filosofijos mokslų daktaras – tikra mokslo žvaigždė iš Jungtinių Amerikos Valstijų. „Jis man labai daug padėjo ne tik savo palaikymu, bet ir finansiškai. Deja, išsiskyrėme, bet likome draugais tuomet, kai susipažinau su Pauliumi“, – pasakojo Eglija.

Pasak moters, gyvenimas jai iškrėtė pokštą – palikdama Lietuvą ji pažadėjo niekada neprasidėti su lietuviais vyrais ir tikėjosi, kad kelerius metus trukusi draugystė su mokslininku peraugs į dar rimtesnius santykius. Tačiau pažintis su dešimt metų jaunesniu septynerius metus Anglijoje gyvenančiu odontologu Pauliumi viską apvertė aukštyn kojomis.

„Jei esi vieniša ir netekėjusi Lietuvoje – tai kažkokia tragedija. Vyrai tikisi iš moterų, kad jos ne tik tvarkys namus, augins vaikus, juos popins, bet dar ir uždirbs pinigų bei atrodys nepriekaištingai. Čia, Anglijoje – visai kitaip“, – neslėpė Eglija LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama