Eglės Jackaitės šeimoje – netektis: nuo koronaviruso mirė du jos artimieji

Eglė Jackaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-30 17:21
Aktorės Eglės Jackaitės (46) šeimoje – netektis. Nuo koronaviruso tą pačią dieną mirė aktorės teta ir dėdė. „Dievas duoda – Dievas pasiima“, – savo išgyvenimais sutikusi pasidalinti su Žmonės.lt sakė žinoma moteris.

Portalui Žmonės.lt E.Jackaitė pasakojo, kad praėjusį ketvirtadienį nuo koronaviruso mirė Šiaulių ligoninėje gydyta jos teta, tėčio sesuo Danutė, o vos po keleto valandų toje pačioje gydymo įstaigoje užgeso ir jos dėdės, mamos brolio Rinaldo, gyvybė.

„Toks sutapimas – jie iš skirtingų miestų, o vienu metu toje pačioje ligoninėje gulėjo. Jaunystėje buvo susitikę, o dabar nebyliai vienas netoli kito gulėjo ir tą pačią dieną mirė“, – emocijų neslėpdama kalbėjo E.Jackaitė.

Netektį išgyvenanti aktorė pasakojo, kad mylimą dėdę Rinaldą šeima palaidojo sekmadienio vakarą. Tiesa, tetos Danutės laidotuvės vyks vėliau – Kėdainių krematoriume susiformavo ilgos eilės, tad artimuosius palaidoti norintys asmenys turi gerokai palaukti.

„Mamos brolį vakar laidojome, o šeštadienį laidosime tėčio seserį Danutę. Labai sudėtinga vykti į laidotuves, kai žinai, kad negali apsikabinti, ašaros rieda – visi su kaukėm... Toks metas“ , – skausmu dalijosi E.Jackaitė.

Socialiniuose tinkluose apie netektį prakalbusi moteris pastebi, kad koronaviruso pandemijos metu žmonės tapo empatiškesni vienas kitam.

„Žmonės nėra abejingi kito nelaimei. Gavome tiek užuojautų, paguodos žodžių. Man atrodo, ta pandemija mus padarė jautresnius vieni kitiems. Jaučiuosi dėkinga“, – atviravo pašnekovė. 

Stiprybe žavinti aktorė net ir sunkią akimirką sugeba įžvelgti gyvenimišką pamoką. „Niekas nevyksta atsitiktinai. Visi išbandymai duodami tam, kad kažkas mūsų gyvenimuose keistųsi. Esame vieni dėl kitų ir tikrai ne amžini“, – mintimis dalijosi E.Jackaitė.

Gyvenimas - visoks. Juoda - balta. Šilta - šalta... Nestabilus pasaulis... Viskas kas aplink mus vyksta juk yra...

Posted by Eglė Jackaitė on 2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis

Naujausi straipsniai