Eglė Valančiūnienė su šeima vasaroja Lietuvoje: „Čia visada gera, čia – namai“

Eglė Valančiūnienė su sūnumi Jonu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-04 19:25
Pasibaigus NBA krepšinio sezonui, „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas su žmona Egle ir sūnumi grįžo į Lietuvą. Čia jie žada praleisti visą vasarą.

„Jau esame Lietuvoje, aš grįžau truputį anksčiau, Jonas – prieš dvi dienas. Tai planuojame vasarą leisti čia – ilgai nematyta šeima ir artimieji, tai norime labai pasimatyti su visais“, – Žmonės.lt sakė Eglė Valančiūnienė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Visa šeima vasarą žada praleisti Lietuvoje: „Vasarą ketiname pabūti čia. O rudenį grįšime į Ameriką, tokia jau mūsų rutina – kiekvieną rugsėjį išvažiuojame ir kiekvienos vasaros pradžioje – grįžtame.“

Eglė su sūnumi Jonu į Lietuvą atvyko keliomis dienomis anksčiau nei vyras. Jiedu nuvyko į Palangą, kur dviese leido laiką, važinėjosi dviračiais.

O prieš porą dienų grįžo ir pats Jonas, tad Eglė su vaiku atvyko jo pasitikti ir ketina toliau atostogas leisti sostinėje.

„Lietuvoje yra visada gera, nes čia namai. O Amerika – iš dalies irgi tapo namais, mes pusę laiko praleidžiame ten, tai jau adaptavomės“, – pasakojo E.Valančiūnienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai